Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit csinálnak a Négerek a...

Mit csinálnak a Négerek a Blaha Lujza téren a volt Corvin mögötti utcában?

Figyelt kérdés

Van ott egy ilyen trafikféleség hogy "international internet call" és állandóan 20-30 néger van a "shop" előtt vagy a környékén, meg bent is 3-4 folyamatosan dumál számítógépen headsettel.


Mivel bizniszelhetnek ezek?


2011. jún. 9. 14:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Hazatelefonálnak a szerelmuknek es a csaladjuknak.
2011. jún. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Egész nap?


Mindíg ott vannak ha reggel megyek arra ha este...

2011. jún. 9. 14:44
 3/16 anonim ***** válasza:
Gondolom az a törzshelyük - valljuk be elég kevés feka van BP-en, nyilván a belvárosiak gyakran onnan telefonálnak és megszokták, hogy ott találkoznak.
2011. jún. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy egesz nap, hiszen sokan vannak.:) Én a kornyeken lakom, talan tízezer néges is van ott.
2011. jún. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen, a Blaha a néger-találkahely Budapesten, mert a kozelben, a Wesselényi utcában van az Afrika Központ.
2011. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mit dolgoznak ezek az emberek, hogy egész nap ráérnek?
2011. jún. 9. 15:47
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem ertem, miert mondod, hogy egész nap. Egyesével felismered oket, vagy egesz nap ott kukkolsz, hogy UGYANAZ az ember telefonal ott egesz nap? Mert szerintem felorat ott van, elintezi a dolgat, es utana egy MASIK jon. Nem ugyanazokat az embereket latod ott reggel es delben meg este.
2011. jún. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ok, akkor nem egész nap, de egyébként mit dolgoznak?


Most komolyan, én még sosem találkoztam egy feketével sem munkahelyeken pedig volt már sok állásom..


Na jó egyszer láttam egyet a tesco-ban árut pakolni de az csak egy.

2011. jún. 9. 15:55
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy dolgoznak, tobbseguk diák meg turista. Amugy ugyanazt, amit a tobbi kulfoldi. Utazgatnak, szerencset probalnak. Nem dolgozni jonnek szerintem, hanem vilagot latni.
2011. jún. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Egyáltalán létezik valami oylan képesítés vagy szakma amit elfogadnak itthon afrikából?


Csakmert csomó magyar meg frissen végzett nem kap munkát ha megfeszül se.

2011. jún. 9. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!