Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy szedjem ki a pénzem?

Hogy szedjem ki a pénzem?

Figyelt kérdés

MLM rendszerépítő (is) vagyok. Havonta több 10ezer a jutalékom, de nem tudom forintban kivenni, mert nincs vállalkozóim. 6 órás állásom van, emellett nem tudok vállalkozni "ingyen". A mostani jutalékomat ki tudom venni, de úgy, ha termékeket adok el.

Van vkinek ötlete, hogyan tudnék vállalkozni, vagy ismer-e valaki kiskaput arra, hogy az lehessek ebben a formában is?


2011. márc. 18. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Tisztára mint a pokerstars, azon is ha nyersz, nem veheted ki csak ha majd elér ekkora meg akkora összeget.


Amúgy nem tudnál egy 8 órás állást szerezni a 6 órás helyett? Vagy az mlm kizárná a 8 órás munkát?

Mert akkor eleve itt van a kutya elásva..

2011. márc. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat.

igen, keresem a 8 órás munkát, mert én is erre jutottam, hogy más lehetőségem nincs. Viszont most általános probléma, hogy igen nehéz munkához jutni. Addig gondoltam volna más megoldást.

Még1x köszi!

2011. márc. 19. 09:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a főállásban fizetik ajárulékaidat, válts ki másodállású vállalkozóit, vagy legyél evás, ha van még olyan.

Ezeknek nézz utána részletesen.

2011. márc. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 EG0 ***** válasza:
100%
Keress olyat, aki ki tudja venni (van cége), és beszéld meg vele.
2011. márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm a jó tippeket!
2011. márc. 19. 14:42
 6/6 anonim ***** válasza:

EGO válasza a járható út. Ajáld fel (ez nélkül is kérni fogja) minimum az összeg adóját. Akkor tudsz ez utóbbin csökkenteni, ha olyan valakit találsz, aki nem ÁFÁ-s, akkor csak az SZJA-t fogja kérni.


EVÁ-s vállalkozó induláskor nem lehetsz, csak ha a vállalkozóid már minimum 2 éve működik. Ezért jobb az előbbi.

2011. márc. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!