Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Fizetnél-e azért, hogy gyors,...

Fizetnél-e azért, hogy gyors, pontos választ kapj akár a leghülyébb kérdésedre is?

Figyelt kérdés
Kb 500-1000 Ft/kérdés, anonym maradsz, tehát bármit kérdezhetsz, a pontos választ szakértők adják bármilyen témában.
2009. febr. 16. 19:51
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
...viszont ezen az egy hozzászóláson kívül nem kaptam érdemi választ. Tekintettel a többi hozzászóló mélyértelműségére.
2009. febr. 17. 11:27
 12/20 anonim ***** válasza:
38%
23:29! Olvasni se tudsz!
2009. febr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
38%
Ja, most olvasom mit írtál. Hülye kérdésre nem fogsz okos választ kapni. Derűs estét!
2009. febr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha én hiteles és pontos választ akarok kapni valamiről, akkor megkeresem az illetékest, aki megadja a választ. Inkább várok a válaszra a megfeleő időpontig, mint fizessek érte. Mert ha valami nagyon fontos, akkor úgy gondolom, hogy azt el is kéne intézni. Na most akkor az ügy elintézéséért is fizessek, vagy hogy lenne? Ha pl. belgyógyászati problémám van, és úgy érzem, fontos a válasz, hogy mi a bajom, akkor elmegyek a belgyógyászhoz, és kész. Mert lehet, hogy további vizsgálatokra fog küldeni. Szerintem neked ebből nem nem lesz üzlet, mert nem látom reálisnak a kérdés és megvalósítás között az összefüggést. De te tudod, mit is akrsz valójában.
2009. febr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
100%
Én simán el tudom képzelni, hogy igen. Bár nem elsősorban egészségügyi kérdésekben gondolkodnék, arra tényleg van jópár ingyenes rovat is... bár igaz, hogy a gyorsaság sokat számít. És sokszor jobb lehet, mint ücsörögni a rendelőben, vagy megbizonyosodhatsz, jót javasolt a dokid, ha kételkednél. Viszont pénzügyi, befektetési, TB-szakértői, ügyvédi tanácsokat már nem osztogatják olyan nagyon a neten sem. Az ilyen jótanácsok haszna sokszor könnyen és gyorsan lemérhető.
2009. febr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Ebből nem tudsz pénzt csinálni!

Ha az itteni példából indulsz ki,és csinálsz egy internetes oldalt,akkor add ingyen a tanácsot és add pénzért a reklámfelületedet,azért látod lenne aki fizetne!

M

2009. febr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
hát biztos hogy nem fizetnék egy válaszért inkább utána nézek vagyis keresgélek de az biztos hogy egy fityinget nem fizetnék
2009. febr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
egyébként van egy olyan oldal ahol szakértők, névvel/képpel válaszolnak ingyen a kérdésekre és elég gyorsan. :)
2009. aug. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
nem
2010. febr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
te hülye vagy
2010. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!