Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a leghülyébb tévhit, amit...

Mi a leghülyébb tévhit, amit hallottál?

Figyelt kérdés

Bárhol.

Azért kérdezem, mert most olvastam egy kérdést, és valaki azt reagálta rá, hogy ez egy hülye tévhit, és nem ez az első ilyen kérdés se a mai napon, se általában. És belegondolva: azt hisszük, milyen modernek vagyunk,d e modern dolgokkal kapcsolatban ugyanolyan tévhiteink vannak.


2011. szept. 28. 23:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondták rám, hogy hülye vagyok. Na ez egy tévhit :)
2011. szept. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ez jó :) :) :D :D
2011. szept. 28. 23:57
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Ez az oldal tévhitekkel foglalkozik, sok olyan van közte amit akár nap mint nap hallhatunk, mégis tévhit.


Szerintem a legnagyobb tévhit, hogy "hát"-tal nem kezdünk mondatot. A magyartanárok erőltetik és állítják ezt, onnan meg mindenki megszokja hogy nem lehet, miközben használjuk és elfogadjuk a használatát.


[link]


Hasonló lehet a tévhithez a városi legenda, olyan dolgok amiket akár évtizedek óta állítanak, még sincs köze a valósághoz.

Itt gyűjtik:

[link]


Illetve egy harmadik megközelítés a konspriációs teória, amikor konkrét tényeket száz másikkal magyaráznak meg, de abban biztos már a zsidók, oroszok és az amerikai kormány keze is benne van. Mondhatni tévhitek, de amikor már valaki valamit nem tud észérvekkel alátámasztani, akkor beviszi az összeesküvés-elméleteket.

Itt például:

[link]


Ezzel a három oldallal el lehet szórakozni pár napig, sok dolog tisztázódhat bennünk.

2011. szept. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 D4RK_W4MP1R3 válasza:
22%

Az is egy tčvhit, h MINDEN visual kei-s srŕc meleg, de legalább biszex.

Ugyanez az emo-s fiúkra.

Ez hülyeség....

2011. szept. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
második, és harmadik, köszönöm, másodiknak különösen, bár kíváncsi egyéni véleményekre is, akár nevetséges dolgokra, amit hallottatok.
2011. szept. 29. 00:38
 6/16 A kérdező kommentje:

*vagyok

** hallottatok

2011. szept. 29. 00:39
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

pl, h a toxoplazmózist macskák terjesztik- a valóságban több esélyed van elkapni nem megfelelően átsütött hústól


h a ffiak gyakrabban lépnek félre mint a nők, egy felmérés szerint ez fordítva igaz

2011. szept. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
egyébként olvastam egy könyvet: Dr. Karl Kruszelniki: Legendás tévhitek. érdekes olvasmány volt.
2011. szept. 29. 00:39
 9/16 anonim ***** válasza:

A leghülyébb tévhit: "elso sexnel kicsi a valoszinusege hogy teherbe essek"


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..

2011. szept. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2011. szept. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!