Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a leghülyébb tévhit, amit...

Mi a leghülyébb tévhit, amit hallottál?

Figyelt kérdés

Bárhol.

Azért kérdezem, mert most olvastam egy kérdést, és valaki azt reagálta rá, hogy ez egy hülye tévhit, és nem ez az első ilyen kérdés se a mai napon, se általában. És belegondolva: azt hisszük, milyen modernek vagyunk,d e modern dolgokkal kapcsolatban ugyanolyan tévhiteink vannak.


2011. szept. 28. 23:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"a leszbikus nők rondák és/vagy mind kopasz+hájas+férfias"


nagyobb koncentrációban jól látszik, hogy nincs így. szépen le tud esni az ember állkapcsa egy bulin vagy lift-esten. :D

2011. szept. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egyik kedvencem, ami a narancssárga csajok előszeretettem emlegetnek: "a szoli egyáltalán nem káros!", a hülyébbek még hozzá is teszik, hogy mi több, egészséges.
2011. szept. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
2011. szept. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem annyira tévhit, inkább tájékozatlanság, de egy csomóan azt hiszik, hogy a Halloween az halottak napján van, miközben az előbbi október 31, az utóbbi pedig november 2.

A másik, hogy sok nő azt hiszi, szülés után, szoptatás alatt nem lehet teherbe esni. Hát, erre már számtalan ellenpéldát láttam.

2011. szept. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
egész sok érdekeset összeszedtetek. remélem látja ezt vki, aki esetleg hitt vmelyikben. köszi, még jöhet, ha van kedvetek
2011. szept. 29. 17:09
 16/16 anonim ***** válasza:
Jaj,meg a sok naiv lányka elhiszi, hogy ha popóba csinálják, és a pasi odamegy, akkor nő a melle.
2011. szept. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!