Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Fizetnél-e azért, hogy gyors,...

Fizetnél-e azért, hogy gyors, pontos választ kapj akár a leghülyébb kérdésedre is?

Figyelt kérdés
Kb 500-1000 Ft/kérdés, anonym maradsz, tehát bármit kérdezhetsz, a pontos választ szakértők adják bármilyen témában.
2009. febr. 16. 19:51
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
...közvéleményt kutatunk, ezért tettük fel a kérdést.:)
2009. febr. 16. 19:52
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem! Vazzee! Egyáltalán, hogy teszel fel ilyen kérdést? Be vagy rúgva?
2009. febr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező! Te egy vérbeli zsidó vagy!
2009. febr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért fizetnék, hiszen ingyen is kapok választ?! No és mi lenne a garancia arra, hogy annyi pénzért pontos választ kapok? Ha nem felel meg a válasz, akkor visszaadod a pénzt? Hogy tudsz összeszedni mindenféle témához szakértőt? És ki az a bolond, aki megesz ezt?:)
2009. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nyugalom, CSAK kérdezek..:)

De mindenféle választ köszi, azért kérdeztem, hogy mondjatok véleményt, ha "leoltotok" az is vélemény és azt is köszi.


Szakértők neve ellenőrizhetően publikus, tehát a válaszhoz kapsz forrásmegjelölést.

Pl: a választ X.Y belgyógyász adta, aki itt és itt rendel. Érted? :)

Vagy: a választ X.Y személyi edző/dietetikus adta, ez az elérhetősége.

2009. febr. 16. 20:49
 6/20 A kérdező kommentje:
Hogy hogy szedem össze, az maradjon titok. Igaz, hogy ingyen is kapsz választ a neten, ezer helyen, persze. Kérdés, hogy mondjuk egy órán-fél napon belül- e. Én ezt tudom garantálni.
2009. febr. 16. 20:50
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik vagyok. Nos, világos amit írsz és semmi letolás nem jár érte. (Az okos mindig kérdez ugyebár:) ) Előre 500-1000Ft-ot fizetni a neten egy válaszért nagyon húzós dolog lenne. Aki azonnal választ akar, az úgy is megszerzi, megtalálja a hiteles forrást. Sok esetben ára van az információnak és a tudásnak, de ebben a formában nem látok reációt benne. Viszont ha nem tőkeigényes (mert nem tudom hogyan gondolod a kivitelezést), akkor meg kell csinálni, aztán valami kisül belőle.:)
2009. febr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
24%

Majd amikor holnap kijózanodsz, olvasd el még egyszer a tegnapi kérdésedet! Síkagyú barom!

Elemezzed a saját életed meg a morva anyádat! Mindezt 770 forintért! Számold ki köcsög, lehet, hogy 870! Utolsó büdös bunkó!

2009. febr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
26%
Megütnélek...
2009. febr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Kedves 22:29-es, köszönöm a válaszodat! :)
2009. febr. 17. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!