Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy lehet kiszűrni, hogy...

Hogy lehet kiszűrni, hogy valaki becsületes munkaerő lesz-e, és nem fog meglopni, megkárosítani?

Figyelt kérdés

Saját vállalkozásom van, szeretnék felvenni valakit. Tudom, hogy nagyon sokan keresnek munkát és van bőven kikből válogatni. Csak azt nem tudom, hogy mivel lehet próbára tenni egy jelentkezőt, hogy ebből a szempontból nekem is megfeleljen? és számomra legnagyobbnak tűnő problémát megoldjam.

Ti mindig becsületesek vagytok a munkahelyeteken?

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy ez csak az én "heppem"? és alapvetően becsületesek az emberek?


2010. dec. 16. 13:29
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

Aki abból indul ki hogy alapvetően az emberek becstelenek az nagyon rossz véleménnyel van az embertársairól és erre a pénztelenség nem mentség!!Sem a lopásra,sem arra hogy a másikat becstelennek tartsd!

Igen,ez csak a te "hepped".Szerinted akkor Magyarország a 10millió tolvaj országa??Ejnye-bejnye!!!Ezt ugye nem mondod komolyan?

2010. dec. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
64%

Általában az a legjobb ajánlás,

ha valaki a munkahelyén van már hosszú évek óta!!


Az viszont nem fog nálad munkáért jelentkezni...


Minél több munkahelye volt már valakinek, annál gyanúsabb, hogy zűrös az ember.

Persze mindig mást fog szidni!!!!!

Ő mindig ártatlan volt mindenben és soha semmiről sem tehetett.

Sőt általában, mindig a főnöke volt a hülye.


Amit biztosan állíthatok, hogy aki a legjobban kikéri magának,

általában az lop a legjobban!!!!!!!

2010. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Üdv,kedves Kérdező!Most olvastam a problémát.Nekem is vannak alkalmazottjaim és az elején én is hasonló gondolatokkal küzdöttem.Belegondoltam,hogy amikor én voltam alkalmazott,akkor mi volt az,amiért nem loptuk meg a főnököt!A válasz,hogy emberként bántak velünk,szinte családtagként.Mindig korrektül megkaptuk a fizetést.Az alkalmazottjaimmal is így vagyok és semmi gondom nincs. Bár az elején ismerősöket küldtem be hozzájuk vásárolni és úgy is minden rendben volt.Amennyit én adok ,annyit várok vissza is!!! Sok sikert a munkaerő kereséshez!
2010. dec. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Emberismerettel élettapasztalattal és megérzéssel. Privát véleményem: Mindenki a pénzre hajt,mert minden arról szól és abból él az ember. Dönts szimpátia alapján,vagy teszteld le őket.

[link]

2011. jan. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Sziasztok!


Ajánlom a munkaadóknak és a munkakeresőknek a www.abadus.hu oldalt! Itt értékelt és megbízható munakerőket találtok!


Üdv

2011. jan. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!