Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Miben van pénz mibe érdemes...

Miben van pénz mibe érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 12:37
1 2 3 4
 31/38 Vadmeggy ***** válasza:
0%
Anyád is pont ezt mondta, amikor megkurtam tegnap. De már megint fogazott a vén ribanc így nem fizettem neki jattot. Mondd meg neki, hogy ha ilyen rosszul szop, akkor nem fogom igénybevenni a szolgáltatásait.
2011. jan. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

Szia Misi!


Mivel kihoztam belőled az alpári prolit , nem süllyednék a szintedre, alázod te magad, nem kellek én ide! :D

2011. jan. 20. 22:58
 33/38 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,


anyád helyett kiskorodban hozzávagdostalak volna a falhoz.

Mikor még az etetőszékbe sz@rtál, apád vezérműlánccal vagy naranccsal vert, hogy ilyen hülye lettél?

A munkám során összefutottam olyan emberekkel, akik valamilyen fogyatékossággal rendelkeznek, de ilyen szellemileg leépült emberrel még nem találkoztam. Gratulálok a anyádhoz, és apádhoz akik összehoztak téged, te mocsadék.

2012. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
Én kemény harcok árán jutottam a csucsra...igaz! nem pont mint vállalkozó! De a kérdezőnek üzenem, ha rám hallgatsz változtatsz a modorodon s hozzáállásodon...mert nem mindenki díjazza ha ily modón flegmán és jellemtelenül viselkedsz! Itt vagyok példa képp én, ha nekem is ennyire flegmán válaszólsz abban nyugodt lehetsz széttépem a szád és nem marad egy árva forintod sem! Üdv:...
2013. aug. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:

Kicsit későn írok..

Kérlek mondjátok hogy agyonlottetek ezt a hazudozó diszpintyet(kerdezot). :)

2015. aug. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 patkánylábú válasza:
Latom regi a kerdes de mas is valszolt ebben a honapban. Ez az ember elmehaborodott.. csak alomodik 30 millarol, de egy 20ast nem fogott meg kezben.. :D biztos egy vasazo cigo aki nagyon rajnak erzi magat. Itt eli ki magat mert meg kenyerre sincs penze
2015. aug. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Időnként vissza-vissza nézek a kérdésre, mert a legutóbbi (2012-01-08 20:32) hozzászólásomra eddig nem reagált a Kérdező. Komolyan mondva, kíváncsi lennék az arcára.
2015. szept. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
A mai napig nincs meg a 30 milliód. :D Honnan a büdös életből szedtél volna össze ennyit ha nem tudod mit kezdj vele?! Ha pedig valóban megvan a pénz akkor nagyon is jól tudod hogy mit kell csinálj és nem tennéd fel itt a kérdést hanem esetleg olyan emberhez fordulnál akinek a szavára te is adsz. Én senki tanácsát nem fogadnám el egy ilyen oldalról és ez is azt bizonyítja mennyire komolytalan vagy mint ahogy azok akik állítják hogy havi 10-15 milliót keresnek. Egy fiatal gyerek vagy még aki csak játszik a gondolattal hogy mi lenne ha....
2016. ápr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!