Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Miben van pénz mibe érdemes...

Miben van pénz mibe érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 12:37
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Persze holmi kókler bohócnak már utalom is. Ekkorra ökröt.
2011. jan. 12. 13:23
 12/38 anonim ***** válasza:
Ki kérte, hogy utald? A stílusod után ítélve viszont nem vagyunk egy fajsúlyban, tehát az ajánlat sztornó.
2011. jan. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

A kérdező bemutatkozott, kiválóan tud beszólni. Szerintem ugyanzt tudom mondani mint ő:

"Utolsó, bugris noname kókler bohóc , menj vissza a híd alá , jön a hó!".

2011. jan. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Krematórium. Érdemes belevágni!
2011. jan. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
neked semmibe
2011. jan. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

Az itteni szélről bekiabálóknak üzenem , hogy ha nem tetszik a stilusom , miért nem guggoltok be egy sarokba és várjátok meg amíg elmúlik!?


A 600.000ft-os ökörnek külön üzenem: Kend a hajadra az ötletedet, de 500ft-ot utalok az ötletedért, lásd kivel van dolgod. Gondolom 15 percen belül küldi a számlaszámát. Nos , valljuk be, gyári munkásnak az az 500ft is jó kiegészítés lehet.

2011. jan. 13. 10:56
 17/38 MiaLeonetta válasza:

Szia!

Volt egy hozzászóló akinek az igazát adnám.Hol laksz vagy hol szeretnél vállalkozást?Ezen a helyen mi az ami nincs és gondolod hogy mi az ami menne?Mennyi lovéd van rá?Én Bp-i vagyok és ha most lenne 1 millkám akkor tuti tudnám rá a választ!Tudok tippet adni irj,hol szeretnél vállalkozást,és mennyiből.Segítek!

Én is most akarok vállalkozást amihez nem kell sok pénz.

2011. jan. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

A keret kb 30.000.000ft. Ami nem azt jelenti , hogy nem megyek bele olyan vállakozásba amit mondjuk 5-10.000.000 ft-ból is ki lehet hozni és jövedelmező.


Az ország bármely pontján jó , Balaton környéke is tervebe van. Te mit szeretnél?

2011. jan. 13. 11:17
 19/38 anonim ***** válasza:

hát igen igaz a mondás, hogy hülyéknek áll a világ...

Hogy szedtél össze 30 milliót, hogy aztán az sem tudod mit csinálj vele...?

2011. jan. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
78%
Ez túl nagy pénz ahhoz, hogy kockáztass! Ha még nem voltál vállalkozó, nincs gyakorlatod abban, hogy mi mindennel jár. Ha ekkora pénzt egy vállalkozásba fektetsz be és kiderül, hogy nem megy, mert esetleg sok a konkurencia, vagy nincs rá akkora igény, amely a befektetett tőkét max. 5 év alatt visszahozná, akkor sokat buktál, mert nehéz lesz "kivonulni" belőle. Ha elaprózod magad, nem fogod bírni idővel, energiával az ügyek intézését, a sok szakképzett alkalmazott és azok járulékai pedig elviszik a hasznot. Ezért én a te helyedben lehet, hogy úgy gondolkodnék: veszek 1-2 viszonylag kisméretű lakást /ha lehet, egyetemi vonzáskörzetben/, kiadom diákoknak. A befektetett pénz értéke csak növekedni fog abban a percben, ahogy az ingatlanpiac visszaáll az eredeti, normális állapotba, a beszedett bérleti díj pedig futja a közös költséget. Vagy veszel üdülőhelyen üdülőt és azt adod ki szezonban. Valami hasonlóba kezdenék mindenképpen, hogy a legkevesebb energia-befektetést igényeljen az ügyek vitele, és minél kevesebb legyen a kockázat.
2011. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!