Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Miben van pénz mibe érdemes...

Miben van pénz mibe érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 12:37
1 2 3 4
 21/38 Vadmeggy ***** válasza:
Hát a stílusod és a szellemi szinvonalad alapján, az a 30 milliót vagy lottón nyerted, vagy örökölted, vagy nyugdíjasokat versz agyon, de hogy tisztességes úton nem szerezted az biztos. Ráadásul gyakorikérdésekre teszed fel hogy mit csinálj 30 millióval :D hát bazzmeg nagyon okos vagy, már ha tényleg nem egy kamus vagy. Szerintem menj ki argentinába és vegyél rajta 2 kiló kokót, hozd be és add el... A te értelmi szinvonaladnak megfelelő munka lenne és igen jövedelmező
2011. jan. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

A 60%-os kóbor kutya nem csak szimplán irigy , hanem olyan irigység van benne, hogy kényszerzubbonyt kéne ráhúzni.

Nem tudja elviselni a világ fájdalmait és mindig csak azt kérdezgeti az élettől "Istenem miért pont én?" ,közben bedob egy két xanaxot és ráissza a tablettás borát.


Figyelj 60% , én megértelek és szeretlek! De a düh és irigység ami benned van , mert te nem tudtál felmutatni semmit,ne másokra haragudj. Én megértem , hogy szar felnézni a csillagos égboltra az ágyadból, de hidd el nem én tehetek errők sem.


De szívesen beszélgetek veled, mindig mosolyt csalsz arcomra, a legutóbbi udvaribolondomat pont ezért rúgtam ki , mert nem tudta azt csinálni , amit te. Tényleg.. Nem érdekel valami meló? :D

2011. jan. 13. 23:21
 23/38 anonim ***** válasza:
21%

A kérdezőnek tutira nincs 30 millája ezt elhihetitek nekem. Játssza itt az agyát a semmire. Én vállalkozó vagyok és számos barátom is az. És van is annyi pénzünk (sőt több is) mint amit a kérdező írt, de egy üzletember eleve nem tesz fel ilyen kérdést, hogy mibe érdemes belevágni. Egy konkrét tartományt céloz meg. Amihez nem ért valaki abba, hogy tud belevágni? Hiába mondom azt hogy csináld ezt meg azt ha egyszer nem értesz hozzá és elbuksz a BPR-en vagy az SAP-n. Minden pénzed elbukod egy pillanat alatt. Ráadásul 30 milla nem is olyan sok, csak az egyszerű ember számára. Az elején én 5-6 milliókat buktam el, mire kitapasztaltam a dolgokat.


A lényeg hogy a kérdező egy tajparaszt aki fél millát nem látott egyben nemhogy 30-at. Ebben biztos vagyok.

2011. jan. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Utolsó , én meg abban vagyok biztos , hogy pont akkorra ökör vagy , aminek látszol. A 60%-os haveroddal jöhettek udvaribolondnak hozzám. És hiába irogatsz nekem privátot , hogy a ruhát (csörgősipka,bohóc cipellő,stb) neked kell-e megvenni vagy én adom. Hányszor mondjam el , hogy én nem átverős fajta vagyok a sipka és a cipellő is ingyen van, nem kell semmit beruháznod. Tehát nem kell félned, hogy most van-e beszállási díj vagy nincs. NINCSEN! Megnyugodhatsz. Holnap reggel válaszolok a mailedre és mondom hova kell jönnöd. És valódi 500ft-ossal fizetek óránként, de ha gondolod hozhatsz magaddal pénzvizsgálót.
2011. jan. 14. 00:37
 25/38 Vadmeggy ***** válasza:
0%
Jólvan örülj magadnak hülyegyerek, hogy ilyen sokan válaszoltak a retardált kérdésedre. A haverok között, biztos nagyon népszerű a flegma nyomorék szöveged, de egy kis fos vagy. Menj és trollkodjál valami másik fórumon is.
2011. jan. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

Jaaaj gyerekek! De meg bántam már, hogy kíírtam valódi 500ft-ossal fizetek. Ez a két ShowMiska a 60 meg 65%-os nem hagytak aludni éjjel. Egész éjjel irogattak, hogy mi a garanciám arra , hogy az 500ft-os amit fizetek nekik az valódi? Meg hogy fotozzam le nekik , mert nem hisznek nekem. Mailben elküldtem mindegyiknek az 500ft-osról a képet ,azt hittem így majd aludhatok kicsit , ám nem így lett. Ezek úgy besóztak , hogy azonnali hatállyal munkába szeretnének nálam állni. Aztán mondtam nekik , hogy az udvari bolondok éjjel nem dolgoznak , elküldtem nekik a címet hova jöjjenek reggel.


Reggel 7 óra. 1200-es piros kápáróssal (LADA) ,már ott vannak a házam elött. Na mondom , ezeknek tényleg kell a lové. Bemutatkoznak a 60%-ost Misinek hívják a 65%-ost Lajcsikának. De mivel Misi hokedlivel 160cm Lajcsika meg guggolva 190cm ezért mondom egyszerübb ha te leszel Stan ,te meg Pan! Miután felvették a munka ruhájukat (csörgő sipka, stb) ,kérték , hogy mutassam meg nekik az 500ft-ost. Láttam az arcukon , hogy mikor megpillantották , megjelent a borosüveg a szemükbe. Mondom nekem aztán mindegy mire költik, csak a munkájukat végezzék el jól. Kérdeztem tőlük voltak-e már másnál is ,mint udvari bolond? Stan mondta Ő még nem ,de cirkuszban ágyuból már lövette ki magát. Pan azt mondta Ő már volt udvari bolond , főleg mikor a bolondját járatták vele évekkel ezelőtt és 5-6misiket bukott (gondolom álmában). Na mondom , bolondjaim, álljatok munkába akkor. A munkályukat amúgy becsületesen tisztességesen végezték , nem panaszkodhatom rájuk. Mikor végeztek sajnos a kocsikukból kifogyott a benzin így kérték nem-e tudok valami ideiglenes lakhelyet biztosítani neki (heti 5x járnak hozzám),ami a közelemben van. Végül mondom nekik öreganyámnak van egy tyúkóla ,de hát gondolom az nem érdekel titeket. Ezekek örömükben elkezdtek táncolni. De mondom az ólban tyúkok is vannak nem baj? Euforiába estek és úgy rohantak az ólba meló után, mintha valakinek a kezébe nyomnának egy repülőjegyet Hawaira teljes ellátással. Szóval most alszanak, ha van valami majd úgy is írok még!

2011. jan. 14. 13:27
 27/38 anonim ***** válasza:
0%

Először tanulj meg helyesen írni és normálisan fogalmazni te troll.

Jah és mellesleg tényleg hülye vagy mint a segg és tuti nincs 30 millád. Egyébként lehetne zárni ezt a topicot. Mert csak egy 10-en éves troll szórakozik.

2011. jan. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
51% , tudom , hogy neked nem az erősséged a beszéd, de nem akarsz beszélni róla? Ami bánt... Neked már nem tudok munkát adni, annyira egyszerű emberke vagy , hogy az egyszerűségeden nevetni sem lehet. De tényleg , ha porondra akarsz kerülni mint a Stan és Pan haverod , akkor próbálj meg 2 mondatnál többet villantani 1 órán belül. Mutatkozz be, írd le mit szeretsz csinálni szabadidődben. Ha ezeket betartod , máris nem fogsz annyira egyszerű lumpenprolinak tűnni , mint ami valójában vagy. Köszi! :D
2011. jan. 14. 21:53
 29/38 Vadmeggy ***** válasza:
Azért, az aranyos, hogy lassan magaddal beszélgetsz, de látom kur va jól szórakozol. Nagyon vicces kis embernek tartod magad, aki olyan szavakkal dobálózik aminek a jelentését sem ismeri, bár azt hiszi hogy ettől szofisztikáltnak tűnik a mondanivalója, de sajnos a szöveged is szar. Menj te viccesköcsög és szórakoztasd anyukádat, biztos ő jobban értékelni fogja a humorérzékedet.
2011. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

MISI! Misike! Kicsi Misi! Nem megmondtam, hogy mindenkinek köszönjél szépen , mert soha nem tudhatod ki az apád!?


Te az udvari bolondom vagy és addig fogsz itt szórakoztatni engem ameddig én csettintek! A fogaidra meg húzzál bőrt, mert még egy ilyen beszólás és úgy rugdoslak át a tyúkólból a disznóólba, hogy elötte kakast dugok a seggedbe!

2011. jan. 19. 20:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!