Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hány darab lángost kell...

Hány darab lángost kell eladni egy hónapban hogy a nullán legyen egy büfékocsi?

Figyelt kérdés

Ami utána, az már a megélhetés, és ugye a haszonhoz tartozik.

Nyilván nem mindegy hol, ki, mennyiért árulja. Sok minden függvénye. Bérleti díj. Helypénz. Stb. Ezért az attól függ válaszok nem érdekelnek.

Lehetne napi, hogy naponta hány darab megy ki, de az meg hiteltelen, mert lehet vasárnap kiadnak 3x annyit mint kedden.


szept. 15. 17:56
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
0%

"Tanulóként 12 éve napi 6-700-at kiszórtunk ketten a fürdő büféjében. Ezzel kapott választ az is aki kérdezte sütöttem e már."

Tegyük fel 12 éve voltál 16 éves, akkor most 28 vagy. Sütöttél már lángost nagyüzemben. Miért született meg a kérdésed egyáltalán? Ennyiből nem tudod összerakni magadnak?

szept. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
0%

"Tanulóként 12 éve napi 6-700-at kiszórtunk ketten a fürdő büféjében. Ezzel kapott választ az is aki kérdezte sütöttem e már."

Ja, még valami, ha a büfé pultjában álltál, abból nem következik, hogy dagasztottál, szaggattál és sütöttél volna lángost, csak annyi, hogy kiszedted a sültet az olajból lecsepegtetni, megkented fokhagymával, vagy tejföllel és szórtál rá sajtot.

Az még nagyon messze áll attól, hogy te magad önállóan elvégezd az egész folyamatot egy büfékocsiban, ahol maximum ketten fértek el és nincs ott Mari néni, aki megcsinálta a dagasztást.

Így már teljesen érthető, hogy félsz az egésztől és egy fekete doboz számodra az egész.

szept. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
0%

Fogjatok össze Okszánával! Együtt könnyebb!

"Oksana2 kérdése: Tisztelt mindenki! A folyamatára lennék kiváncsi egy lángossütő büfékocsi megnyitásához? Értem ezalatt az ötlettől a kivitelezésig pontokban mi az első lépés mert sajnos a jogi oldalát nem látom át mert még nem csináltam ilyen üzletet?"

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__sajat-val..

szept. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
0%

#7 Alkalmazott 350-400 havi nettó bér alatt nem fog elmenni dolgozni.


A napi 50 lángos se garancia, hogy összejön. De ha összejön sem mindegy, hogy 12 órázni kell ehhez vagy 6 órázni.

szept. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
0%

"Hány darab lángost kell eladni egy hónapban hogy a nullán legyen egy büfékocsi?"

¯\_(ツ)_/¯

szept. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
0%
kérdező neked mennyi jött ki?
szept. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
0%

"Nyilván nem mindegy hol, ki, mennyiért árulja. Sok minden függvénye. Bérleti díj. Helypénz. Stb. Ezért az attól függ válaszok nem érdekelnek."

🤣🤣🤣

Kérdező egy hegyi troll.

szept. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

Volt egy harmadik ember aki kasszázott a kis ablakon túl, hideg üdítőt adott, stb.

A tészta keverés, dagasztás (nyilván géppel), bucizás, sütés, feltét a mi feladatunk volt.


Nekem 400db jött ki havonta. Amivel nullàn van. A többi a haszon.

Plusz az ital, meg a churros.

Ja amúgy nem véletlen írtam nem mindegy hol, mert Spanyolországban lesz a bódé, csak kíváncsi voltam.

szept. 16. 18:16
 29/40 anonim ***** válasza:

"Nekem 400db jött ki havonta. Amivel nullàn van. A többi a haszon."

Havonta 400 lángosból te már kijössz szerinted nullára?

Ne viccelj már...

Ha egyedül csinálod, a saját béredet is számold bele a közterhekkel együtt, amit nem keresel meg, mert feladod a jelenlegi munkádat!

Ha nem egyedül csinálod a lángost, akkor a társad bérét is számold be!

Tegyük fel 500 forint hasznod van egy lángoson, 400 lángosnál az mindössze 200 ezer Ft.

Hol jön ki abból szerinte a büfékocsi bérlete, rezsije, meg a te béred, meg a társadé?

Több ezer db lángost kell eladnod havonta, hogy nullában legyél!

szept. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Egyrészt, a kocsi megvan. Másrészt itt a saját bér most nincs benne, mert a kérdés az volt amin nullán van. Igen először egyedül. Megy úgy is. Nem 500 Forint haszon van egy lángoson.
szept. 16. 18:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!