Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lehet olyat csinálni úgy...

Lehet olyat csinálni úgy értem hogy van rá példa hogy a gyakorlatban működik hogy kiveszek egy nagy sok szobás lakást bérbe és kiadom sok embernek És nemcsak ingyen lakom benne én is hanem még nyereségem is lesz?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 16. 19:19
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
24%
Lehet
2023. ápr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk az albérleti szerződésben benne van, hogy kik a lakók - vagyis nem költöztethetünk ide senkit a tulaj tudta nélkül. Szóval nem, hivatalosan nem lehet ilyet tenni.
2023. ápr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem csinálhatod meg. Szerződésben benne van, hogy kik az albérlők, kiknek van joguk ott élni. Ha kiadod, és lebuksz ( márpedig mindig lebukik az ember ilyenkor) nagy bajban leszel.
2023. ápr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Jó de ha eleve olyan ingatlant veszek ki ahol ebbe igy belemegy a tulaj amit leírtam ?
2023. ápr. 16. 19:42
 5/38 anonim ***** válasza:
15%

Venni lehet, KIvenni és utána másoknak kiadni CSAK a tulajdonos engedélyével!

Ahol meg ebbe belemenne a tulaj, ott ö adja ki több embernek!

2023. ápr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
20%
4: 1ee vagyok, sok esetben többen vesznek ki lakást , foleg fiatalok. Szóval amit írnak marhaság, megoldható , persze ezt meg kell beszélni a bérbe adóval hogy neked egyedül sok és szerzel bérlő partnert de a felelősség a tiéd. Azt azért tudnod kell hogy magasabb az adóteher mintha saját ingatlant adnal ki, ennek járj utána. De megoldhato
2023. ápr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Ha a tulaj adja ki akkor neki kell vele vesződni. Nem tartom lehetetlennek, hogy kevesebb, de passzívabb jövedelmet akár.
2023. ápr. 16. 19:47
 8/38 A kérdező kommentje:
Akar
2023. ápr. 16. 19:47
 9/38 anonim ***** válasza:

De ha eldöntötted, hogy van ilyen, akkor minek a kérdés?

Egyébként nyilván nem kizárt. Találsz egy 6-8 szobás lakást, aminek a tulaja Ausztráliában lakik, és még az ismerősöd, bizalmasod is. Ezért rád bízza, hogy intézd a lakás kiadását.

Egyébként pedig az USA-ban (filmekben) gyakori, hogy van egy gondnok, aki egész házat lát el és ott lakik, de az megint más szint.

2023. ápr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
30%
Próbáld ki, kérdező, de számíts rá, hogy milliomos azért nem leszel belőle.
2023. ápr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!