Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek jó ötlet lenne?

Szerintetek jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy vállalkozást indítani. Azt gondoltam hogy szeretnék készíteni ilyen különféle ételtálakat. Pl snack tál, sütemény tál. Olyan ételekre gondoltam amik nem főtt ételek,vagyis inkább ilyen szilárd ételek amiket simán egy hidegtálra lehet tenni. Esetleg rendezvényekre ilyen étel tálat összeállítani, esetleg akár egyéni elképzelés alapján is lehet. (ilyenekre gondoltam)

Azért szeretnék ebbe belevágni mert sokan mondták már hogy nagyon ízlésesen tudok főzni, sütni. Szerintem jó ötlet hisz enni szoktak az emberek, és ha jól csinálnám és ügyes lennék benne akkor biztos lenne rá kereslet. Egyébként azért inkább nagyobb adagú kajákban gondolkozom mert az úgy jobban megéri, hisz több étel tehát nyilván drágább az ára. De hangsúlyozom ez csak egy ötlet, és nem nagyon vagyok még annyira képben ebben az üzleti irányban.



#étel #rendelés #Étel tál
2023. márc. 13. 18:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%
Ántsz engedély hideg- és melegkonyhára (megfelelő felületek, hűtők stb), hűtésre alkalmas jármuű, megfelelő szakács végzettség van?
2023. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%

De kis cuki, még a neve láthatóságát is levette, hogy ne legyen ennyire nyilvánvaló hogy napi szinten ontja az elmebeteg boxos kérdéseit.


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__sajat-val..


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__sajat-val..

2023. márc. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%
Nincs semmilye, nem is akar semmit kezdeni, csak ez az elmebetegsége, hogy minden nap kiír valami új kérdést hogy éppen milyen "boxot" készítő bizniszbe akar belevágni.
2023. márc. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha jól csinálod jó ha nem jól akkor rossz
2023. márc. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
#14 a visszajelzések alapján nagyon jól főzök sütök
2023. márc. 14. 10:34
 16/18 anonim ***** válasza:
74%
Eddig az összes hülye kérdésed alatt, a hülye ötleteidre állításod szerint azt mondták az ismerőseid, hogy jó érzéked van hozzá, meg van tehetséged van benne. Ehhez képest minden nap valami új hülyeséget találsz ki.
2023. márc. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nyiss franchise-ban egy kereskedelmi diszkont áruházláncot és egy étteremláncot. :D

Valaki árulja már el szegény kérdezőnek, hogy a kisebb kereskedelmi üzletek zárnak be, a kisebb vendéglátósok pedig átállnak kiszállításra, hogy legalább valamennyire fenn tudják tartani önmagukat és az alkalmazottaikat. A kérdező meg 1-2 "termékből" szeretne pénzt csinálni. Hány éves vagy kérdező? 14-15? 18 vagy már legalább?

De ha ennyire jó a kézügyességed és jól főzöl és sütsz, akkor szerintem elsőkörben menj el a kereskedelembe aztán a vendéglátásba dolgozni egy picit. Ebben a kérdésben te egy egész étterme és cukrászda munkásságát megoldod egyszemélyben. Graulálok. A mai napra milyen box készül? :D

2023. márc. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Házibulikra hobbiból készíthetsz ilyeneket, amiket szeretnél.

De ha te kereskedelmi céllal akarsz élelmiszert árusítani, ahhoz szabályosan felszerelt konyha és hatósági engedélyek kellenek. Na meg egy vállalkozás, aminek a nevére szólnak az engedélyek. Hány éves vagy és mennyire gondolod te ezt komolyan?

2023. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!