Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek jó ötlet lenne?

Szerintetek jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy vállalkozást indítani. Azt gondoltam hogy szeretnék készíteni ilyen különféle ételtálakat. Pl snack tál, sütemény tál. Olyan ételekre gondoltam amik nem főtt ételek,vagyis inkább ilyen szilárd ételek amiket simán egy hidegtálra lehet tenni. Esetleg rendezvényekre ilyen étel tálat összeállítani, esetleg akár egyéni elképzelés alapján is lehet. (ilyenekre gondoltam)

Azért szeretnék ebbe belevágni mert sokan mondták már hogy nagyon ízlésesen tudok főzni, sütni. Szerintem jó ötlet hisz enni szoktak az emberek, és ha jól csinálnám és ügyes lennék benne akkor biztos lenne rá kereslet. Egyébként azért inkább nagyobb adagú kajákban gondolkozom mert az úgy jobban megéri, hisz több étel tehát nyilván drágább az ára. De hangsúlyozom ez csak egy ötlet, és nem nagyon vagyok még annyira képben ebben az üzleti irányban.



#étel #rendelés #Étel tál
2023. márc. 13. 18:31
A kérdező szavazást indított:
Jó ötlet
Nem jó ötlet
11 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Ugye te ugyan az vagy, aki tegnap még rózsaboxot meg "pelenkatortát"(jelentsen bármit is) akart árulni?
2023. márc. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
26%
Ha az a célod hogy éhendögölj és a minimálbér töredéke legyen a jövedelmed nyugodtan vágj bele ilyen okádék vállalkozásba
2023. márc. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy ez a kérdező valami flúgos vagy auti.


Minden nap felteszi ezt a kérdést, kb ugyan ez a leírás megfogalmazása is, csak minden nap valami új képtelen hülyeséget talál ki, hogy olyan bizniszbe vágjon.

2023. márc. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#1 Helló! Nem!
2023. márc. 13. 18:46
 5/18 A kérdező kommentje:
Ha nem jó ötlet, akkor megtudnátok fogalmazni hogy miért nem?
2023. márc. 13. 18:49
 6/18 A kérdező kommentje:
Pontosabban ilyen '' party boxokat,, csinálnék
2023. márc. 13. 18:57
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Van minden engedéllyel rendelkező melegkonyhád, élelmiszer csonagolód, hűtést biztosító szállító járműved?
2023. márc. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
Nah elértün a boxokhoz. Ma partybox van napirenden. 😁 A kereskedelmből átváltott a vendéglátásra. Csak nehogy ennek is webshop legyen a vége.. 😄
2023. márc. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
Tényleg beteg ez a szerencsétlen...
2023. márc. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#9 beteg aki mondja
2023. márc. 13. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!