Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A legtöbb barber shop tényleg...

A legtöbb barber shop tényleg ennyire tele van vendégekkel? Többet is megnéztem és hetekre előre be vannak táblázva. Konkrétan milliókat keres így egy barber.

Figyelt kérdés
2022. febr. 4. 12:36
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Én Pécsen azt látom, hogy tele van mindegyik és árat is emelnek folyamatosan. Lehet az egyetem miatt, de brutálisan jól megy itt
2022. febr. 5. 16:07
 32/41 anonim ***** válasza:

Na, most megneztem a 3 legjobbra ertekelt (google-on) barbert: levi, Gyorfi, Lucky.

Ebbol egy holnap is nyitva van, 90%-ban szabadok az idoopontok, a masik ketto hetfon nyit, ugyanugy 85-90%-a szabad az idopontoknak.


Ott az internet, barki ellenorizheti az idopont-foglalo rendszerekben.


Kerdezo, minek hazudozol? :)

2022. febr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
ha a elmúlt hetet nézem pl majdnem fullon van az összes nap. az több millió ft. Bámulatosan sok pénzt lehet nagyon gyorsan keresni, de látom is egyébként a huszonéves fodrászokon. Új autók, lakás stb
2022. febr. 5. 17:37
 34/41 anonim ***** válasza:

Mond, megis melyik idopont-foglalo rendszerben latod ezt, amikor azokban visszamenoleg nem is lehet datumot kivalasztani? :D


Hibbant vagy te, nem picit.

2022. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező te tényleg hülye vagy. Azt hiszed kinyitod a boltot es jönnek a milliók? Sok ido kell ahhoz nyugi. Rengeteg! Es jónak kell lenned.. Nem csak sima hajvágás oszt jonapot.

Amúgy csak szólok.. Nem nyithatsz üzletet ha nincs barber vagy fodrász szakmad:) de kívánom hogy sikerüljön. Ha megnyitsz küldj 1 linket. Megnezem milyen a barber shopod:)

26 voltam

2022. febr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, ha negyedet keresned annak amit ok mar az jo lenne, de nem ertem miert nem nyitasz boltot kezdel vallalkozni?
2022. febr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
már folyamatban van az üzletnyitása. egyik ismerősöm pár hónapja nyitott és majdnem egymillió Ft profittal kezdett.
2022. febr. 5. 21:34
 38/41 anonim ***** válasza:
Lol, dehogyis :)
2022. febr. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
Melyik az ismerősöd szalonja? Meg tudod mutatni?
2022. febr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
30: Amikor én megyek az Allee-ba a srácokhoz, minden széken van ügyfél, és a várakozók miatt leülni is alig lehet.
2022. nov. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!