Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A legtöbb barber shop tényleg...

A legtöbb barber shop tényleg ennyire tele van vendégekkel? Többet is megnéztem és hetekre előre be vannak táblázva. Konkrétan milliókat keres így egy barber.

Figyelt kérdés
2022. febr. 4. 12:36
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Én megnéztem a törzshelyem időpontfoglalási oldalát a neten, holnap lehetne menni ha akrnék. Nem látom hogy be lenne táblázva.
2022. febr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Maximum a legfelkapottabbak vannak betablazva hetekre előre.


A pénzt meg nem csak a barber kapja, hanem aki foglalkoztatja.

Annak pedig elég sok költsége van. Bérleti díjtól kezdve, felszerelésekig, adokig, marketingig stb.

2022. febr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
akiket én ismerek barberek mind nagyon jól keresnek. Egyik huszonéves srác is mutatta, hogy 300 ezret keres egy héten
2022. febr. 4. 12:43
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és abból kifizeti a katáját (mert nemigen szokták alkalmazottként foglakoztatni őket), kifizeti a székpénzt a szalonban, valamint az alapanyagokra költ még. Inkább azt kérdezd meg tőle, hogy mennyi marad.

Heti 300 ezres bevételhez, ha 10ezret számolunk vágásonként, akkor az napi 6 ember fixen. Ez a legtöbb helyen azért nincs meg.

2022. febr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim válasza:
55%
Nálunk ezt csak ci.....cák csinálják, szóval tuti megvan nekik belőle a havi 10 milla.
2022. febr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
50 ezer Ft a KATA, az semmi. meg néhány zselé, festék, nem nagy költség. nem női fodrász hanem barber. Nagyon durva milyen pénzeket szednek össze és tanulni sem kell érte
2022. febr. 4. 12:48
 7/41 anonim ***** válasza:
83%

Ez a barber miben más, mint a fodrász? Azon kívül, hogy drágább?

Én vettem egy hajvágógépet, és már évek óta nem is voltam normál fodrásznál sem. Félv év alatt vissza is hozta az árát.

2022. febr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
86%

#6

Ha szerinted ennyire megéri csináld te is.

2022. febr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
igen, már elkezdtem nézni az üzletnek a helyet. Előzetesen kalkulációk alapján az első pár hónapban 1 és 2 millió Ft közötti bevételt tudok elérni majd
2022. febr. 4. 12:53
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyat találtam aminél konkrétan ma is tudok foglalni. Tudsz linkelni egy olyan szalont ami előre le van foglalva hetekre? Elpre is köszönöm!
2022. febr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!