Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A legtöbb barber shop tényleg...

A legtöbb barber shop tényleg ennyire tele van vendégekkel? Többet is megnéztem és hetekre előre be vannak táblázva. Konkrétan milliókat keres így egy barber.

Figyelt kérdés
2022. febr. 4. 12:36
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
jó hát nem kell elhinni, saját szememmel láttam a bevételeket az ismerősöknél. nyugodtan járjatok utána, nagyon durva mennyiségű pénzt összeszednek
2022. febr. 4. 14:58
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

"saját szememmel láttam a bevételeket az ismerősöknél"


Jól mondod, a bevételt láttad saját szemeddel. Nem a profitot.

2022. febr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Jól van kérdező, de sose a bevétel a lényeg, hanem ami a költségek levonása után a zsebedben marad. Tegyük fel van 600 ezer bevétel, de van rezsi költség, gépeket karban kell tartani, egy könyvelő se árt, ha nem saját szalon, akkor bérleti díjat fizetni, adók.. na és akkor ami ezek után ott marad, az a te kereseted.
2022. febr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok egy gazdasági zseni, de simán tudnék olyan céget csinálni jövő hétre ami havi 100 millió bevételt termel (nulla profit mellett). Ez nem nagy kunszt. A nagy kunszt az, hogy minden költség kifizetése után is maradjon belőle.
2022. febr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

Megint a barberes amokfuto…

A gond cska az a kamuval, hogy az online rendeles korszakaban mindenki le tudja ellenorizni a valosagtartalmat.

Most megneztem talalomra 5 barbert, az elso idopont 6 perc mulvara lenne, es egyetlen simcs, amelyiknel a kovevkezi munkanapjukra (van, ahol holnap, van, ahol kedd) ne lenne vagy 4-5 ora minimum szabadon.


Hat pont ennyire igaz a tobbi resz is az altalad “latott” bevetelbol. :D

2022. febr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
77%

Egyelek meg...

Na elmondom hogy is van ez. 2 ev alatt munkavallalokent a férjem összeszedett rengeteg ügyfelet. Szék penz nem volt, cserébe 50/50% volt. Nyitottunk 1 üzletet. Tudod mi kell? Cég alapítás, üzlethelyiség engedelyeztetese, tevékenységi kör megnevezese az alapján fizetni (főleg ha árulni is akarsz pl sampon, zselé) kamarai díj. Aztán székek, gépek(nem kevés. Minimum 5-6 fajta. Valamelyikbol kell 2 ha elromlana hirtelen akkor is lehessen legalább minimalisan hajat vagni.) hajmoso, zselék, penge, wax isten nyila. Azt hinnéd kevés, de dehogy is. Fizetni kell azért ha akarsz kirakni az utcara(vagy ha az utcára kilogo barber lampat akarsz) reklámot. Nem kevés. Es hol az ado??.. Hiaba keresel 2 milliót ha közel a fele vagy több elmegy. Plusz a reklámok.

Vágj bele. Majd megtudod hol is van a magyarok Istene..

2022. febr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
55%
26 vagyok. Es meg eleg sok mindent nem írtam le. Könyvelőt kihagytam pl. Es meg sok mást ami rejtett költség. Tudod mennyi csak 1 gepfej??.
2022. febr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
látom sok a hitetlenkedő, de a saját szemeimmel láttam, hogy mennyi a bevétel és milyen sok pénz meg is marad belőle. Nagyon könnyen meg lehet gazdagodni belőle, egyik legjobb szakma. Nem véletlenül nyílnak sorra és úgy tűnik a keresletnek sincs határa. Árat is emelni fog akikkel beszéltem
2022. febr. 4. 22:52
 29/41 anonim ***** válasza:
81%

A kerdezo sok hulyeseget mond, de megis a “úgy tűnik a keresletnek sincs határa” a legnagyobb.

Kerdezo, neked gyordabban no a hajad, ha jgy akarod, vagy mi? :D

2022. febr. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
62%
Ma voltam az alleeban. Bementem a barber shopba. 4 srác volt, mindegyik mobilozott. Azonnal tudtak fogadni. 3/4 órát voltam bent, egy vendég sem jött. Gondolom ma is rommá keresték magukat.
2022. febr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!