Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A legtöbb barber shop tényleg...

A legtöbb barber shop tényleg ennyire tele van vendégekkel? Többet is megnéztem és hetekre előre be vannak táblázva. Konkrétan milliókat keres így egy barber.

Figyelt kérdés
2022. febr. 4. 12:36
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, a székpénzt valszeg kifelejtetted a számításból. Ha meg saját szalont nyitsz, akkor bérleti díj, rezsi, stb stb. De így van, ámen, csináld csak. Plusz bármilyen összegben merek fogadni, hogy az első hónapokban nem lesz meg a millás forgalmad.
2022. febr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:

Kérdező, akkor te nem katában gondolkozol, mert hamar túlléped az évi 12 milliós limitet.

Amúgy itt szinte csak cigók csinálják és a vendégkör is inkább az. Múltkor párom kellett volna nyírni 3 helyből 1 se tudott helyet adni. Itt van vagy 6 ilyen a belvárosban.

2022. febr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim válasza:
76%
Mitől lett ez ekkora divat? Ha jól emlékszem, előtte is életben maradtak valahogy a férfiak, bár nemtom, lehet, hogy tévedek.
2022. febr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
lehet van egy két szabad hely, de ha csak napi 6 vendég van, abból több mint 1 milla összejön egy hónapban
2022. febr. 4. 13:01
 16/41 anonim ***** válasza:
akkor csináld ezt te is
2022. febr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
igen már azon vagyok, hamarosan nyitok egy üzletet. egyébként is idióta aki más gazdagságáért dolgozik, saját vállalkozással sokkal kevesebb munkával nagyságrendekkel több pénzt lehet keresni
2022. febr. 4. 13:14
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
Viszont nem lesz meg fixen minden napra a hat vendéged. Plusz nem tudom helyileg hol gondoltad, de itt nálunk balatonparti megyeszékhelyen a legdrágább kezelés 9 ezer forint. Sima hajvágás 4,5, szakáll 2,5-től. De vágj bele, ha úgy érzed, hogy meglesznek ebből a millióid. Csak azt furcsállom, hogy még egy barbert sem láttam a lambójával vagizni a körúton.
2022. febr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
igen mester, taníts még!
2022. febr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
Barberkem ird mar be par honap mulva hogy mennyit kerestel :)) csak legyen pofad leirni azt is hogy ez minusz vagy plusz
2022. febr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!