Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ötleteket kérnék tőletek,...

Ötleteket kérnék tőletek, légyszíves komolyakat, mihez kezdjek a megspórolt pénzemmel?

Figyelt kérdés
Kb öt évnyi gyújtögetés után összejött hétszáz ötven ezrem, de más sajnálom mindig csak gyűjtögetni, a bankok használják, és alig adnak rá valamit. Most sajna nem dolgozok, de nem akarom felélni ezt. Házra gondoltam, hogy úgysincs még saját befektetni, és kiadni, a maradékot meg kipótolni amit kéne az albipénzből. Jó ötlet ez? Amúgy szabolcsi vagyok, nyiregyre gondoltam, itt sok a fősulis, meg munkaválaló, bizta kilehetne adni. Jó igaz, ha nincs meló hitel sincs, de ha lesz utána.
2010. júl. 10. 10:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Utazz!!!
2010. júl. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Pff. nem hülyeségre akarom elbaxni félreértettél.
2010. júl. 10. 22:29
 13/15 anonim válasza:
az utazás nem hülyeség.. francia riviéra vagy valami hasonló kettesben valakivel sztem igazi felüdülés lenne :)nekem megérné erre elkölteni a megspórolt pénzem bár én tényleg nagy utazó vagyok, imádom bejárni a világot, (egyelőre csak európát), megismerni más kultúrákat:) vagy mi a célod az életben? csak dolgozni,dolgozni,spórolni ? te tudod..;)
2010. júl. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igazad van, de mások vagyunk. Konkrétan én huszanhat éves vagyok, jelenleg munkanélküli, házam még nincs, szóval szerintem van fontosabb is mint a fizikai munkával megkeresett, és évekig nyári pihenés nélkülözés mellett megkeresett pénzt kicsit komolyabb dologba fektessem be. Ha lesz melóm és ráérek akkor utazok, de számomra vannak fontosabb dolgok is.
2010. júl. 11. 16:01
 15/15 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Nem költök még belföldi wellnesre sem (egyelőre). Megtapasztaltam milyen lent, úgyhogy most óvom azt amim van.


Félteném én azt a pénzt a bankban. Hülye világ van most. Imádkozz, hogy szeptemberig ne történjen semmi csúnyaság az országban. Én 2-3 hónapra alig merem lekötni.


Tőzsdézni nem szabad nekünk kis embereknek, csak azoknak akiknek több millájuk van.


Én még spórolnék a pénzhez, már csak azért sem fektetném ingatlanba, mert kevés ahhoz, hitelt meg nehogy már felvegyél mellé!

Ki tudja mit hoz a jövő. Mondjuk ha véletlenül kimész külföldre tanulni, vagy melózni, akkor jól jönne némi kp. Szerintem gyűjtögesd csak szépen tovább, lehetőleg valutában, biztonságérzetet ad az, ha van megtakarításod.

2012. jan. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!