Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ötleteket kérnék tőletek,...

Ötleteket kérnék tőletek, légyszíves komolyakat, mihez kezdjek a megspórolt pénzemmel?

Figyelt kérdés
Kb öt évnyi gyújtögetés után összejött hétszáz ötven ezrem, de más sajnálom mindig csak gyűjtögetni, a bankok használják, és alig adnak rá valamit. Most sajna nem dolgozok, de nem akarom felélni ezt. Házra gondoltam, hogy úgysincs még saját befektetni, és kiadni, a maradékot meg kipótolni amit kéne az albipénzből. Jó ötlet ez? Amúgy szabolcsi vagyok, nyiregyre gondoltam, itt sok a fősulis, meg munkaválaló, bizta kilehetne adni. Jó igaz, ha nincs meló hitel sincs, de ha lesz utána.
2010. júl. 10. 10:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
750 ezerből hol akarsz házat venni, még az önrészre sem elég hitel mellett...inkább tedd állampapírba vagy kösd le
2010. júl. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem lehet belőle, azért írtam ha dolgozok, azt belenyomnám a hitelbe és akkor nem kéne annyit felvenni. most is levan kötve, de alig van rajta kamat, és felbontani meg nemnagyon lehet, ígyis szeptemberben jár le.
2010. júl. 10. 10:58
 3/15 anonim ***** válasza:
750ezerrel sajnos nem nagyon tudsz mást kezdeni, mint hogy berakod a bankba. ez nem akkora összeg, hogy bármibe is belekezdj, mert egyéb dolgoknál nagyon könnyen eltűnik a pénz, mintha sose lett volna, ahhoz meg azért már sok, meg sokáig gyűjtögetted, hogy kidobd az ablakon.
2010. júl. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
persze. azért is nem vágtam bele buta üzletekbe, mert utána még ennyi sem lenne, legalább érzem, hogy van valamim, tudok felmutatni valamit huszonhat évesen.
2010. júl. 10. 12:00
 5/15 anonim ***** válasza:
Én ennyiből vennék egy jó számítógépet... monjuk azt 4-50000 ezerből is lehet. Szerintem VAGY kösd le 10-15 százalékos kamatra VAGY Fektesd be tősdén (csak akkor tősdézz, ha értessz hozzá!!!!)
2010. júl. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
:D gépem van. annyi kamatot meg akkor az max egy bank ha több mint egy évre rakod be hozzá de addig meg kitudja mikor lehet rá szükség. Már huszonaht elmúltam mostmár ketyeg az óra, bármikor hozzákellhet, hogy nyúljak. Egyszer vettem gépet kettőszázötvenkilencezerért, az egy nyári melónyi pénzem volt. És igen, nem a szülők pótolták ki, mert akkor 715-ft per órába dolgoztam, ezt csak ezért írtam le mert vannak rosszindulatuak is. :P
2010. júl. 10. 15:18
 7/15 anonim ***** válasza:
Adj nekem belőle egy kicsit :)
2010. júl. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mivel nem követelőztél, a következőt adom neked belőle: :--- :DDDDD jó költekezést.
2010. júl. 10. 15:57
 9/15 anonim ***** válasza:

11:41 vagyok, jól teszed amúgy, de pl. szerintem tőzsdézni sem érdemes ennyi pénzzel.

azt hiszem ma jó kedvemben vagyok. ha odaadod nekem, november 15-én adok neked 900ezret. egyébként fiú vagy lány vagy? mivel foglalkozol vagy mit dolgoztál?

2010. júl. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
most amúgy ilyesmibe van bent szeptemberig otp-s fix részvénybe, a kamat fix hét százalék. tizenhetedik kerületi gyümölcsfeldolgozó gyárban hat szezont is. na meg fősuli alatt is spóroltam. Reméltem, hogy lesz melóm és akkor már ért volna valamit ez a "kis pénz"
2010. júl. 10. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!