Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti elvállalnátok ezt a munkát?

Ti elvállalnátok ezt a munkát?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok egy kisebb faluban lakom. Dajkaképzőt végeztem el. Az önkormányzat ajánlott nekem egy megbízási szerződéses munkát, óvodában kellene dolgoznom dajka munkát vagy apróságokat kéne megcsinálnom és ha úgy van a közmunkásokhoz is be kéne ugranom levelet söpörni vagy szemetet szedni. Szerintetek elvállaljam? Szüleim, barátom is tiltakozik ez ellen.
2019. febr. 17. 11:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha az az alternatíva, hogy otthon lógatod a lábad 0 Ft-ért, szerintem vállald el. Közben lehet keresni jobbat, nem kell évtizedekig itt maradnod. Lesz egy kis pénz a zsebedben és kitalálhatod, hogyan tovább.
2019. febr. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nagyon rövid ideig 8pár hónapig) ha TÉNYLEG nincs más, akkor elvállalnám egyébként nem. Elvileg a dajka és hasonló foglalkozások hiányszakmák, szóval nem lehet olyan nehéz vele elhelyezkedni. A pénz, mivel bértábla alapaján számolják mindenhol ugyanannyi nagyjából, szóval ezen kívül nincs más hátrány.
2019. febr. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!