Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elvállalnátok ezt a munkát?...

Elvállalnátok ezt a munkát? Rövid leirás lent.

Figyelt kérdés
A házamtol autoval 30 percre van a munka es idaig mikor kijártam a cégnek ugyis megérte hogy kifizeti az üzemanyagot 100% ig ami.kb napi 4500 ft volt es igy mentem is. Erre most megint ilyen kiküldetésbe kéne kimennem de most azt akarják hogy menjek busszal vonattal meg céges busszal ami csak oda igy 3 óra vissza megint 3 ora. Es reggel hogy 6 ra beerjek 3 kor kéne kelnem autoval meg ráértem 5 kor... Erre ti hogy reagálnátok? Azzal akarnak rávenni hogy a cég érdekeit kell nézni csak a cég rohadtul nem nézi az én érdekemet a 110 ezer forintos fizetésemmel..
2017. júl. 23. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs jobb, akkor igen. ha van jobb, akkor még lépnék...
2017. júl. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8 ft/km-renkéntet megkaphatod :D nem sokra mész vele, de sehol se fizetik ki szinte a 100%-ot
2017. júl. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy rosszul fogalmaztam. Ez nem állando munka ez csak egy ajánlat ami azt jelenti h kiküldetésbe kéne kimenni de csak 3 hétig. Utána jönnék a telephelyre ahol már évek ota vagyok. Nekem 100% ig fizetik az uzemanyagot mert kulonben nem vallaltam volna. Idaig nemis volt ezzel baj csak most ezen akarnak sporolni
2017. júl. 23. 16:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Mond hogy vagy úgy lesz ahogy az eddig volt, vagy viszlát.

Én saját autóval járok fizetik az üzemanyagot, annyit amennyit én mondok, nyilván nem lehet egy suzukira 20 literes fogyasztást mondani, de plusz másfél-2 liter belefér és nem szólnak be érte. plusz pályamatrica és autó kopás. Az üzemanyag pedig prémium gázolaj nekem mert nem vagyok hajlandó simát tankolni. az elején nem akarták igy fizetni én meg vittem 3 régi számlát az autóból hogy heló én eddig is ezt tankoltam bele(igaz 3 tankonként), így már fizetik.

Nekem ebből vennének el valamit mondanék is fel.

2017. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30 percre laksz, azaz napi 1 óra út, tételezzük fel, hogy az átlagsebességed 70km/h, azaz napi 70 km-t teszel meg munkába. azaz 100 km alatt, eltabkolsz durván 6500 forintot. Ezt ha elosztom 330al(kb ennyi kost az uzemanyag) akkor kb 19.5 literre jön ki a fogyasztás.. Kétlem, hogy ennyit enne az autód..
2017. júl. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!