Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Utólag megváltoztathatom a...

Utólag megváltoztathatom a bérigényem?

Figyelt kérdés

Voltam egy interjún, ahol utólag jöttem ra hogy tul keveset mondtam..

Nincs semmi lepapírozva még.

Mondta a hölgy hogy gondolkozzak el rajta hogy megfelelő lenne e a munkahely és írjak e-mailt. De utólag módosítani az elég ciki nem?



2018. szept. 18. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ciki. Ettől még megpróbálhatod, de valószínűleg nem fog sikerülni, és ciki. :)
2018. szept. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem most már inkább hagyd, mert ha elkezdesz variálni, biztosan nem vesznek fel.

Inkább bizonyíts, ha megállod a helyed, ebben a munkaerőhiányos időszakban szerintem pár hónap múlva visszatérhettek a dologra. Ha megkedveltek és bedolgoztad magad, szerintem emelni fognak hogy ne akarj elmenni. Persze nyilván csak akkor, ha jó vagy abban amit csinálsz.

2018. szept. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-essel egyetértek, de valamit azért kérdeznék:

"Voltam egy interjún, ahol utólag jöttem ra hogy tul keveset mondtam.."


Honnan jöttél rá? Mások mondták, hogy többet is kérhettél volna? Vagy Te gondolod?

Mert egyáltalán nem biztos, hogy ha többet mondtál volna, akkor is felvennének...

A próbaidő 3 hónap általában, azalatt bármelyik fél felmondhat egyik napról a másikra. Kb. év végére letelik a próbaidőd, jövőre lehet, hogy megint lesz Minimál)bér emelés - év elején sokkal nagyobb esélyed lenne rá.

2018. szept. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
persze hogy megváltoztathatod, akár 5 év után is, maximum elhajtanak a fenébe:)
2018. szept. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!