Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minél kisebb a bérigényem...

Minél kisebb a bérigényem annál inkább néznek baleknak?

Figyelt kérdés
2017. febr. 23. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jò is vagy a szakmàban, akkor igen. Kezdeti időkben èn is jàrtam ìgy sajnos. Jò voltam, de nem mertem nagy összeget mondani, alàlőttem 30%-kal, ott helyben fel is vettek. Mikor megvilàgosodtam, lèptem.
2017. febr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én néhány napja voltam egy állásinterjún, itthon kiszámoltam, hogy mennyi az a minimum, amiért érdemes lenne felkelnem reggelente. Rá is kérdeztek a bérigényre, megmondtam az összeget, abban bízva, hogyha ennyi a bérigény, akkor kevesebbet nem adnak, maximum többet, de ennyivel is beérném.

Majd jött az értesítés: felvesznek, 40 ezerrel kevesebbért a próbaidőben, majd 3 hónap után megkapom azt, amennyit kértem.

Számomra ez nagyon megalázó, mivel egyébként is csak azt az összeget mondtam, amiért már hajlandó lennék vállalni, ami egyébként sem egy túl magas összeg, épp hogy fedezné a mindennapi kiadásokat.

Szóval szerintem igaz, hogyha túl alacsony bért mondasz a többiekéhez képest, akkor baleknak néznek, sőt mint látod, egyes helyeken még a bérigény alá is képesek ajánlani.

2017. febr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!