Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi legyen a bérigényem?

Mennyi legyen a bérigényem?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy állásra (utazásügyintéző egy kisvárosi utazási irodába) és megkérték, hogy irjam bele a jelentkezésbe a bérigényemet. A probléma az, hogy egy 20 éves pályakezdő lány vagyok de beszélek 3 idegen nyelvet. Mennyi lenne a reális összeg amit kérnem kéne?

Előre is köszönöm a segítséget!


2018. ápr. 12. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Minimálbér. 1: vidék. 2: pályakezdő vagy. Ha van a nyelvekről papírod akkor kapni fogsz rá bérpótlékot.
2018. ápr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Bocsi. Pótlék csak adható.
2018. ápr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
A minimálbér reális és azt is vedd számításba, hogy még 200-an jelentkeznek majd rajtad kívül!
2018. ápr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Na a szokásos "minimálbérezők" megjöttek...

Mivel munkaerő hiány van ezért én simán beleírnék egy bruttó 200 ezeret!

2018. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Azért be is bszna, ha 3 nyelv ismeretére minimálbért adnának, helyszíntől függetlenül. Túlfizetni nem fognak, az tény, de a bruttó 200 szerintem is reális.
2018. ápr. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
gyerekek sscben ha tudsz 3 nyelvet 350 bruttó a mimimum kezdőnek is, ne minimálbérezzetek már, nem a ti fizetésetekre volt kíváncsi a kérdező, szerintem 250-300 is mehet, ha kell használni a 3 nyelvet, a több száz jelentkezőről meg annyit, hogy nagy nagy kamu...
2018. ápr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor is minimálbér ha össze szarjátok magatokat 4-es, 5-ös, 6-os.

Nem ti mondjátok meg az árat, de nem is a kérdező hanem a munkáltató.

Nem fog egyből százezreket dobálni egy utcáról be esett dolgozónak, mivel akkor később nem tudná mivel motiválni, ha már most a maximumot adja.

Kérdező!

Minimálbért jelölj meg fizetési igénynek ha azt akarod hogy felvegyenek. Később úgy is emelkedni fog. Lehet hogy akár már a következő hónapban. Ha meg be tudsz vállalni egy kis extrát (írtad hogy 20éves vagy és lány) pl lefekszel a főnökkel, vagy valamelyik feleteseddel, vagy egy két tehetősebb ügyféllel, akkor határ a csillagos ég

2021. okt. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!