Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Grafikusok, animátorok!...

Grafikusok, animátorok! Mennyi legyen/lehet a bérigényem?

Figyelt kérdés

Kiadványszerkesztő grafikus, 2D animátor, webgrafikus munkákra jelentkezek.

Pályakezdő vagyok. A végzettségem 2 éves felsőfokú szakképzés, és van némi szakmai tapasztalat, gyakornoki munkából, és mutatós portfólióm, angol nyelvtudás is megvan, de pályakezdő vagyok.

Abban a dilemmában vagyok, amiben sokan: Most hogy itt vagyok, mennyi lehet a bérigényem?

Esztergomban lakom, de Budapesti cégeknél, stúdióknál tudok munkát találni a szakmában, úgy tűnik eddig, ami nem is baj, közel van, és valamivel magasabb bérekre számíthatok, úgy tudom.

Van is egy állásinterjú kilátásban. De a kérdésem, hogy mégis mit mondhatok, ha az interjún kérdik a fizetési igényt? Kérdem azoktól, akik ebben a szakmában dolgoznak. :)

Természetesen most mindenek előtt munkát akarok, az az első és a fizetés második, hisz az első munkám lesz.

Köszönöm a válaszokat!


Ui: Természetesen nem részmunkaidős állásra jelentkezek, hanem 8 órásra.



2016. márc. 16. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Keress rá a google segítségével mennyi az átlag ezen a területen. Kicsit menj alá!
2016. márc. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy tízessel?
2016. jún. 15. 23:46
 3/11 anonim ***** válasza:
Inkább 10-15%-kal, elvégre pályakezdő vagy, nem bizonyítottál. Ha nem lenne mutatós portfóliód akkor 20-at írtam volna.
2016. jún. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igen, portfólió az van, ha nem is éles munkákból, de meg nem valósultakból tudok mutatni minőségi anyagot a jelentkezésnél, kérik is ezt természetesen sokszor.

2016. jún. 16. 13:05
 5/11 A kérdező kommentje:
Mire lehet számítani, pályakezdőként beérem kevesebbel nyilván, de ez ugyanazon a munkahelyen, például egy kis cégnél emelkedhet idővel az átlagra, vagy ha miután már van tapasztalatom, váltanom kell egy új munkahelyre, ahol már az átlagbért kérem?
2016. jún. 16. 13:08
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem is lényeg most az utolsó kérdésem, munka legyen. :)
2016. jún. 16. 13:10
 7/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nah tehát, azóta eldőlt, a vége 138.000 nettó lett.

Ha más is keresne választ erre a kérdésre, akkor tudja. :)

2016. aug. 28. 14:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Gratula, és - habár nem érint - köszönöm, hogy közzé tetted.
2016. aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pontosabban 151 azóta.
2017. febr. 5. 15:31
 10/11 anonim válasza:
Örülök hogy halhatom! Belföld vagy külföld? Nőtt azóta? Nem kevés ez?
2021. ápr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!