Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány éves vagy és mi (lesz) a...

Hány éves vagy és mi (lesz) a foglalkozásod? Szereted/szeretnéd, mi motivál benne?

Figyelt kérdés
Pályaválasztás előtt állok, jól jönne pár ötlet;)
2010. jún. 17. 17:17
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim válasza:
100%

bocs na...:)) én nem akartam elfogult lenni vagy ilyesmi én bejutottam, relatív kinek mi a nehéz...nem mondom hogy einstein vagyok mert nem vagyok az...bocs mert rosszul fogalmaztam...akkor mondom úgy: nehéz, de nem lehetetlen.

amúgy bent maradni, helytállni tényleg nehezebb

2010. jún. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
100%
Minden felsőoktatási szakon nehezebb bent maradni szerintem, mint bekerülni. Nem véletlenül feleződik le általában a hallgatók száma az első egy két szemeszter után.
2010. jún. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
100%

18:10: Tudom, hogy annyira nem nagy dolog, de hidd el, én sem erőltettem meg magam :D

Havonta 1x ha leültem tanulni, vagy ellenőrzők, dogák előtt :D

Különben meg csak órák előtt futottam át a tananyagot egy kicsit, de azt is csak abból amiből felelni szoktunk :)


Azért remélem sikerülni fog az az orvosi =)

2010. jún. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim válasza:
100%
Amúgy szerintem ez jó,hogy már általános iskolába elhatározza valaki,hogy orvosira szeretne menni. Én azt vettem észre,hogy a diákok nagy része azért hajt,hogy átmenjen mindenből és meglegyen az elégséges :)
2010. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%
24 éves vagyok, szociológiából diplomáztam. Sajnos szocból iszonyat nehéz elhelyezkedni, vagy ha mégis el tudsz, akkor nagyon rossz fizuért. Egyetem mellett pályázatíróként és nemzetközi fuvarszervezőként dolgoztam, két nyelvvizsgám van. Jelenleg egy nagyvállalat vezérigazgatójának vagyok a személyi asszisztense. Néhány éven belül el szeretném kezdeni az angol szakot levelezőn.
2010. jún. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
64%

25 éves vagyok.

Gazdász leszek.

Nem szeretem.

A zsebpénz motivál benne amiből majd az ételt veszem.

Nincsenek illúzióim.

Azt a rendszert fogom fenntartani ami most van és a feladatom az lesz, hogy a multik mindenkit kiszorítsanak, aki nem nekik akar dolgozni.

Hogy a teletápolt radioaktív kajákat, és a fél évig se működő elektronikai cuccokat úgy vigyék, mint addig sose.

Azért vagyok, hogy a biztosítótársaságnak kiszámoljam, hogy hogy lesz a legjobb NEKI.

És ez még az izgalmas része.

Lehet, hogy valami elb@szott bürokratikus ctrl+c, ctrl+v munkát fogok csinálni amire egy egyfloppys script is képes lenne.

Sose lehet tudni. Egy biztos. a magyar átlag ffi életkor 62. 65-ig fogunk dolgozni. VALAMIT KI KELL TALÁLNI, MERT ÉN INKÁBB FŐBE LÖVÖM MAGAM, MINT HOGY A ZSIRÁLYOKNAK ROBOTALJAK -pláne ilyen munkát- A HALÁLOM UTÁN 3 ÉVVEL IS. Kerestem a JewTubeon, de nem raktak fel semmi megoldást:)

Én Dj akarok lenni olyan háttérrel, hogy ne tartsam anyagilag elérhetetlennek az alap és folyamatos tőkeinjekciót bele, és éljek is meg belőle

(gyrekkorom óta foglalkozok zenével, ebből a keverés már lassan 10éve. hangszer 16 éve)

Képes lehetnék rá kis rutinnal, de nem merek belevágni, mert senki nem támogatja a környezetemben, mert az nem a 8 óra munka 8 óra pihenés 8 óóóóra....... TÉVÉ. Valamint amióta vannak keverőprogramok minden második csávó és minden 20. lány djnek hiszi magát. A szakma telített és hígult. Nemmelesleg ugyanúgy, mint a gazdász....

2010. jún. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
Hálózatüzemeltető -hálózatépítő, rendszerinformatikus:) 19/L
2010. jún. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim válasza:
16 vok...most dráma suliba járok de fotográfus szeretnék lenni..évek óta szeretem.de kb 1,5 éve elég "Komolyan" veszem... és amikor rájöttem h a közelbe van olyan suli ahol van alkalmazott fotográfus szak nagyon szar érzés volt..:( most 11be megyek és már tervezem h a Bp-i komunikációs fősuliba szeretnék menni mert ott van iylen szak..cask az ősök
2010. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim válasza:

16 vok. dráma suliba járok de fotográfus szeretnék lenni. évek óta fotózok, de komolyabban kb 2 éve kezdtem el vele foglalkozni.amikor megtudtam h van a közelbe olyan suli ahol van fotográfus szak átakartam iratkozni de a szülők nem engedték...most megyek 11.be (gimi) és azt tervezem h a suli után bp-i komunikációs fősulira meyhgek mert h ott van fotográfus szak.csak az ősök hallani nem akarnak róla mert h : " a fotózásból nem lehet megélni" . pedig egészjó képeket csinálok és sokszor Ők is megdicsérnek,és a tanáraim közül is voltak akik megjegyezték h van hozzá érzékem...de azért nem adom fel...

nah mind1 :)

2010. júl. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
100%
Úgy szeretném ha 5 év múlva ebből a lelkes branchból mindenki ideírná ŐSZINTÉN, hogy milett a végzettsége valóban, mennyire élvezi és mennyire fizetik meg.
2010. dec. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!