Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány éves vagy és mi (lesz) a...

Hány éves vagy és mi (lesz) a foglalkozásod? Szereted/szeretnéd, mi motivál benne?

Figyelt kérdés
Pályaválasztás előtt állok, jól jönne pár ötlet;)
2010. jún. 17. 17:17
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
82%
Szia! 21 vagyok, egyetemista, szülésznő leszek. A másik szakom szerint kertészeti növényvédelmi mérnök :) Az én eü diplomáim magában foglalják a diplomás ápoló képzést, ez után lehet másoddiplomának a szülésznőit megcsinálni. Imádom ezt :) Illetve másoddiplomának mentőtisztit is választhatsz, az is egy fantasztikus dolog :) (Elég nehéz választani a kettő közül :) ). Szóval én csak ajánlani tudom. Nehéz suli az tény, de a munkának minél nehezebb annál finomabb a gyümölcse :)
2010. jún. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%
Közgazdász a végzettségem, és szeretem, de még nem tudtam elhelyezkedni 100%-an. Szerintem mindenképp jól döntöttem, mivel szakmaválasztás terén sok mindent magába foglal.
2010. jún. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim válasza:
100%

21 éves kozmetikus, sminkes vagyok, saját üzletem van, imádom a munkámat! Nekem ez a hobbim :)

Szeretek megismerni új embereket, segíteni nekik megszépülni, és hogy jobban érezzék magukat.

Mást el se tudnék képzelni!

2010. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim válasza:
100%
18 vagyok, logopédus leszek remélhetőleg! még nem vagyok benne a dologba, de szerintem élvezni fogom:)
2010. jún. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
98%
23 éves vagyok, sokféle foglalkozásom volt már eddig (nem voltam szakképzett), most egyetemre járok, szociális munkás leszek.
2010. jún. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim válasza:
98%

21 éves vagyok, közgazdasági középiskolába jártam, de nem tetszett, így most a bajai tanítóképzőben tanulok.

Magyar műveltségterületes tanító. :)

Nagyon szeretem, szeretnék a lehető leghamarabb munkába állni, mert szeretem a gyermekeket. :)

2010. jún. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim válasza:
85%
14 vagyok, közgazdász leszek, remélem fogom szeretni, bár tényleg sok szakmai területet magába foglal. Elég felkapott lett, sok közgazdásznak nincs munkahelye, de remélem sikerül majd elhelyezkednem, ha nem érettségivel, akkor diplomával.. :)
2010. jún. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezt a hibát ne kövesd el amit én!

Én nem eléggé tanultam, rossz iskolát is választottam!

Én eladó leszek, most épp egy élelmiszer és evgyiáru boltba vagyok gyakorlaton, de a bizonyítványban kereskedelem lesz írva.Ennek azért is örülök, mert nekem nem igazán szabad cipekedni, igy hát egy kis ruhás, vagy könnyebb üzletben jobban eltudok helyezkedni!

Sok sikert neked!

2010. jún. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim válasza:
100%

Ha rászánnám magam a tanulásra akkor állatorvos szeretnék lenni, mert imádom az állatokat. A kutyákhoz értek a legjobban. Bár az autók is érdekelnek..apa kamionsofőr de van még más gépe is :) volt egy UAZ (azt sokszor szerelte) volt egy MTZ (traktor) is, most van egy Multicar meg most vett egy rakodógépet. Szóval lehet, hogy autókkal fogok foglalkozni. Persze nem ilyenekkel. Hanem valami összerakós izébe :D. De az állatok jobban vonzanak.

13/L

2010. jún. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim válasza:
100%
Én külkereskedő leszek... rémélem birni fogom és szeretni fogom :) 14/L
2010. jún. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!