Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Min buktál már pénzt életedben...

Min buktál már pénzt életedben és mennyit?

Figyelt kérdés
Én egy rossz kocsi vételen buktam 300 ezer forintot. Nagyon magam alatt voltam de mikor mondták ismerősök hogy ők több millát buktak házon váláson hitelen kinem fizetett dolgokon akkor csak lestem. Nektek milyen negativ tapasztalaitok vannak ? :)

2018. márc. 30. 17:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Egyszer felraktam tippmixen 10ezret duplázóra de nem jőtt be. Már azért is nagyon magam alatt voltam. :D :(
2018. márc. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Cib bankban két bankszámám van. Egy euró és egy forint alapú. A mobil appon próbáltam az euró alapúról átutalni egy másik országba (amit kérsőbb kiderült, hogy nem lehetséges, csak számítógépről) és véletlenűl mindent átkonvertáltam forintba.


Kb 2 ezer eurót váltottam át forintba majd megint euróba :) Nem tudom pontosan mennyit vesztettem rajta, de nem annyira keveset. Pedig csak 2 gombra mentem rá.

2018. márc. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Én most meg elfogom adni ezt a kocsit , meguntam nagyon a koltekezést , pedig rendbe van már nagyjabol. Most még kapok érte valamennyit de pár év és bontó közben + költségek. Hát ezvan.
2018. márc. 31. 20:15
 24/26 walk w1th mee ***** válasza:
cigi(azt le szrom:D) szerencsejátékon egy kevéskét:D D
2018. ápr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 walk w1th mee ***** válasza:
jaa és hozzáteszem,az autó. 3400eu-ért vettem,másfél év alatt 2500eu CSAK javitásra,nembeszélve ezenkivul a csicsázás.
2018. ápr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Cigi az nekem is megvan. Pókeren csak pár ezret nem igazan vonz :D
2018. ápr. 1. 17:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!