Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Min buktál már pénzt életedben...

Min buktál már pénzt életedben és mennyit?

Figyelt kérdés
Én egy rossz kocsi vételen buktam 300 ezer forintot. Nagyon magam alatt voltam de mikor mondták ismerősök hogy ők több millát buktak házon váláson hitelen kinem fizetett dolgokon akkor csak lestem. Nektek milyen negativ tapasztalaitok vannak ? :)

2018. márc. 30. 17:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
57%
auton buktam 500 felett (javitasokat, hibakeresest beleszamolva). lesz*rtam, mert amikor vegre kiszalltam belole, mar volt egy jo autom.
2018. márc. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
A sok kínai hulladékon. Amióta a minőségi terméket veszem meg, nem pedig a kínait, azóta kevesebb a kiadásom és időtállóbak is a termékek.
2018. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
74%

Cigi, drog, szerencsejatek.

Ne kelljen szamolnom..

2018. márc. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Én majd mostanában fogok bukni, miután a fogorvos majd kiveszi az összes spórolt pénzemet a zsebemből. 2x megfogom gondolni, hogy ahhoz menjek- e akinél vagyok, mert ahogy észrevettem egy nagy rafinált, egyetemet végzett ember létére, aztán mint az itt a piros hol a piros játékosok.
2018. márc. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Egyszer ígért nekem egy minőségi pihe puha munkát 50 ezerért, mire elkészült a remekmű, ami egy kemény, az ínyedet szét marcangoló vacak, már 74-et kért és még csak nem is indokolta. **
2018. márc. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
51%

Tizenévesen 7-8 ezer kp-val és egy bankkártyával együtt hagytam el egy pénztárcát, előző nap vettem fel 5000 forintot. Akkor tanulóként 13.000 forint fizetést kaptam egy hónapban.

Kis összegekben, pár száz forintokkal fogadtam meccsekre, hol bejött, hol nem, próbáltam ráérezni az ízére. Aztán egy tutinak látszó meccsre 22.000 forinot feltettem, úgy elbuktam, hogy csak na. Azóta nem fogadtam.

A jelenlegi autóm 265.000 forintért vettem, ki sem merem számolni, talán úgy 7-800 ezret költöttem rá a vételáron felül és még bőven lehetne mit csinálni. Rozsda, kötelező vagy kopott dolgok cseréje, meghibásodások stb. Kevés pénz állt rendelkezésre az autóvásárláshoz, viszont az addig elérhetetlen helyek az autóval elérhetőek lettek, többek között egy munkahely is, így tudtam miből az autóra költeni. Szántam rá pénzt, de nem ennyit.

2018. márc. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem vagyok egyedül ugy latom. Nekem piára ment el nagyon sok annak idején , azóta van munkahely rendeződtek a dolgaim ugymond . Nekem a kocsi javitás van 300 -ba és még mindig nem tokéletes van 1-2 hiba de már tököm tele van vele , valoszinu hogy eladom olcson vagy bontom szét és ugy arulom ki , a többit meg benyelem .
2018. márc. 30. 18:09
 8/26 anonim ***** válasza:
68%

Póthaj 40 ezer ft, tini voltam...

Netbook 40 ezer ft, rossz volt, vettem helyette mast.

buli 7 ezer ft alkoholt vettem, de mar nem birtam meginni, be akartam menni a szórakozóhelyre így letettem az utcara.


N23

2018. márc. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ne csüggedj, a használt autókkal mindenki pórul jár. Tesóm is most szívta meg. A régi, öreget a szeméttelepre vitte, vett egy másikat 800-ért, reklamáció nincs. Szinte semmit nem ment vele, annyi, hogy haza hozta és leparkolta. Ömlik belőle az olaj, valaki meg volt oly kedves, hogy összetörte az ajtaját. A szerviz cak pak 100 ezres javítási költséggel számolt, és az autó 2 hetes kb..
2018. márc. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Bárcsak 1 laptop meg 7 ezer ft piát buktma volna :D .


Uoltsó : Köszi a biztatást. Igen sajnos ezvan , inkább az volt az idegörlő nem tudjuk mi okozza a hibát. Alapjárati probléma. Voltam két szerelőnél cserélgettek ezt azt illetve próbáltma itthon megoldani.. Most jövőhéten elmegyek 1 ismerősöm szerelőjéhez nagyon ajánlja igaz drágább mint a többi , de ha véget ér a kálváriám akkor már megérte. Sajnos hajlamos vagyok számolgatni stb pedig nem kéne egy kocsi mindig is kiadással jár igy vagy ugy.

2018. márc. 30. 18:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!