Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Min buktál már pénzt életedben...

Min buktál már pénzt életedben és mennyit?

Figyelt kérdés
Én egy rossz kocsi vételen buktam 300 ezer forintot. Nagyon magam alatt voltam de mikor mondták ismerősök hogy ők több millát buktak házon váláson hitelen kinem fizetett dolgokon akkor csak lestem. Nektek milyen negativ tapasztalaitok vannak ? :)

2018. márc. 30. 17:07
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Havero mis járt igy sajnos. Vett egy opel kombit nagyon jónak tűnt szerelővel ment átnézték.. 3 ik motort rakják bele ... Szóval sajnos ilyne ez . Tesódat sajnálom azért ez is elég szivás. Én ezért vettem 250 ér autót hogy ha koltnei kell rá akkor egyensulyba legyne nagyjábol. Utolag gondoltma rá vehettem volna drágábban de azok se egy életbiztositás ezek szerint. Vagy bejon vagy nem .
2018. márc. 30. 19:01
 12/26 anonim ***** válasza:
56%

Autón kb. 1 millát.

Azóta nem érdekel az, hogy mivel járok. Max 300-at adok azóta autóért, azt is halálig hajtom és nem érdekel ha szétrohad alattam, amíg megy addig jó.

A végén meg mikor már úgy kattog és recseg, mint egy tank, akkor eladom 150-ért.

Kb. 5-6 évet kibírok így egy autóval közben meg az évek alatt max 50-100e megy el javításra.


Sokkal jobban megéri, a milliót fél év alatt buktam el egy pár éves mazdán.

2018. márc. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Hát igen. De ha nem csinálom meg a kuplungot váltót stb . akkor nem tudom hajtani.. Viszont áttudom érezni amit mondassz.
2018. márc. 30. 20:42
 14/26 anonim ***** válasza:
Nem szándékozik megtartani, most nagyon azon agyal, hogy bukik rajta nem keveset, (valszeg 400-at) de elpasszolja (egy peugeot), már beszélt a szervizessel, hogy akkor mi lenne a jó. Egy bp-i nőé volt állítólag és 250 km-el arrébb adta el egy autókereskedésben. Nincs kizárva, hogy ütközött is vele a régi tulaj, azért van ilyen baja.
2018. márc. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Volt olyan, hogy kiskoromban elhagytam egy 100-ast, amit arra adtak, hogy a szakkörre amikor megyünk, akkor vegyek magamnak egy olyan színes golyót. A másik meg még februárban történt, ami az volt, hogy időnként újabban azt játsza a táskám, hogy szétnyílik.(2 cipzár, és így fogja, azt az egyik el kezd lehúzódni; már 3-4 alkalommal volt ilyen; vagy talán több is.) És a könyvtárból hazafelé menet kiesett egy jóóó nagy könyv a táskámból. Bele a hóba. És az első kb 20 oldala hullámos lett tőle. És a könyvtáros csaj meg kitalálta, hogy így nem tudja visszavenni, vásároljak belőle egy újat, és hozzam helyette azt; erre meg meghosszabbítják a határidőt újabb egy hónappal, és addig kell újabb példányt szereznem az adott könyvből. :D 6000 Ft-os könyvről van szó:D:D:D Meg még lottóztam többször (kevésszer) és nem nyertem; viszont olyan is volt, hogy találtam az utcán egy 500-ast:)
2018. márc. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
*Vannak azok az automaták, amibe bedobjuk a pénzt, és kijön egy gumilabda, vagy valami egyéb játék, és a szakkör ilyen kulturális házikóban volt; oda mentünk el.
2018. márc. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Autón én is buktam. 600 ezerért vettem egyet de fél évvel később el kellett kezdenem költeni rá. Volt önindító csere, vezérlés+olaj, szűrő csere (ez tervezett kiadás volt). De volt fékbetét csere amivel átvert az eladó mert azt mondta újak vannak benne.....

Na meg persze a hűtés rendszert kellett rendbe vágni, új radiátor plusz néhány cső cseréje volt. Meg ott volt egy szélvédő csere amit én törtem be véletlen. Meg még kellett alvázra is költenem, bár nem volt rohadva de újra kellett kenni. Meg volt akku csere, generátor felújítás, meg egy ajtó csere.

2018. márc. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Húha nem semmi. Nekem a legnagyobb bukásom egy régebbi kifizetetlen munkám volt , 1 misivel lehuzott a kivitelező. Már tul vagyok rajta de akkor borzaszto volt.
2018. márc. 31. 09:16
 19/26 anonim ***** válasza:
Bevasaroltam egy bizonyos ceg reszvenyeibol szinte 3 milla forintnyit. Most ernek vagy 150 ezret. :)
2018. márc. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Sportfogadás 1 meccs 450.000 pengő. És az se vigasztalt különösebben hogy azt a 450-et előtte összenyertem...
2018. márc. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!