Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vatera: Mennyi pénzt buktál...

Cézár666 kérdése:

Vatera: Mennyi pénzt buktál már a k. g vakera meg társa miatt mint eladó? S hányszor tiltott már ki? Nincs már eleged ebből?

Figyelt kérdés
Engem személy szerint többször tiltottak ki apróságok miatt és igazságtalanul. Volt olyan termékem aminél kb 16ezer látogató volt és közel 200 megfigyelő, erre 5 nappal a vége előtt kitiltottak. Átlagos termékmegtekintéseim kb 5ezer volt. Regisztráltam másik f. névvel és rövid időn belül megint kitiltottak!? Több millió ft jutalékot fizettem be és ezt kapja az ember? Hol itt az igazság? Neked mi a tapasztalatod?

2013. jan. 22. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván valamit nem megfelelően csináltál, szabályt szegtél.
2013. jan. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

4 éve Vaterázok, mindenféle kitiltás nélkül, cégszerűen és magánszemélyként egyaránt. Sok milliót hozott, igaz kell jutalékot is fizetni, de hát valamit, valamiért...


Ugyanakkor, ha valóban "nagy menő" vagy, akkor jó tárgyalási pozíciókat tudsz kifogni. Én nem voltam az, de így is ingyen Vateraboltot kaptam tőlük, amiért oda is vittem a cuccaimat. Ha nem határidőre lett teljesítve az átutalás, rám csörögtek, hogy megkérdezzék mi a baj?


Ok nélkül nem tiltanak ki. Ahhoz nyomós ok, vagy tartozás kell.

2013. jan. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Bocsánat, cégszerűen nem 4, hanem 5 éve:

[link]

2013. jan. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Régen, mikor még ingyenesen lehetett hirdetni, sokkal jobb volt a Vatera. Azt hittem, és sokan így vannak még vele, hogy a jutalékos rendszer bevezetésével majd még jobb lesz az oldal, fejlesztik, stb. mert így már lesz miből rákölteni, de tévedtünk, csak romlott. Inkább a Zsibvásárt használom egy ideje. Ingyenes, és bőven van olyan jó, mint a Vatera, sőt messze jobb is lehetne, ha többen ismernék, de sajnos sokan nem is hallottak még róla.
2013. jan. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4 éve veterázok,3 éve el is adok,de még sosem volt vele bajom.

Elég egyértelműek a szabélyaik.


Milyen termékre volt neked 16ezer látogatód és 200 megfigyelőd??

2013. jan. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Már elég régóta 5+ éve használom és sosem volt semmi gondom velük. Egyszer kiküldtek egy felszólítást, hogy fizessek be egy 300Ft-os jutalékot plusz a felszólítás volt még 3300 a behajtó cégtől. Végül befizettem a 300-at és el volt felejtve. Ez is az én hibám volt.
2013. jan. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Norbert, a GigaStore a tiéd? Vettem már onnan valamit és rendben volt minden. :)


Ez itt most a reklám helye. :)

2013. jan. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Köszi! Kicsi a világ!


A teljes igazsághoz hozzá tartozik, hogy jelenleg nem én üzemeltetem, de igen én vittem 4 évig a Vaterán is.

2013. jan. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi történt, hogy már nem a tiéd? Ha így megkérdezhetem.
2013. jan. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Külföldi munka jött közbe,és egy ideig még ment párhuzamosan, de utána jobbnak láttam átadni, mert nem tudtam volna kintről rugalmasan kezelni a hazai dolgokat (pl. garancia ügyintézés esetén)
2013. jan. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!