Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munka nélkül 400e, olyan...

Munka nélkül 400e, olyan munkával, ami nem szeretek 800e, vagy valami más?

Figyelt kérdés

A válság után már jobban megy. Passzív bevételem ingatlanok bérbeadásából hitel után tisztán 400eFt.

A cégem fent tartása 200eFt/hó. Éves átlaggal számolva 600e/hó a bevétel, amit meg tudok ezzel az értékesítői munkával/vállalkozással keresni. Sajnos nem szeretem csinálni.

Szóval 400e munka nélkül, 800e (400-200+600) olyan munkával amit nem szeretek, vagy valami más?

Munka nélkül unatkoznék és nem tudok más olyat, amiben kihívás lenne.

Ha elmennék dolgozni 200e/hó-ért akkor nem venném komolyan, hiszen munka nélkül is több, amit keresek.

Nem akarok pofátlan lenni, tudom, hogy van aki jóval kevesebbet keres és sokkal nagyobbak a problémái, de gondoltam itt megkérdezhetem, hátha mond valaki valami okosat.



2017. dec. 24. 22:11
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Már úgy értem, hogy ha neked lenne megadva először bármilyen elérhetőséged. Bár úgy gondolom, hogy az előző bejegyzésekből és a szövegkörnyezetből ez egyértelmű. Már aki fel akarja fogni. Már azt hittem, hogy letiltottál és többet nem reagálsz. Lebuktál :)

Még midig nem árultad el miért kell neked a cégem neve? Mi a tököm közöd van hozzá? Vissza akarsz élni vele? Ha nem válaszolsz rá az maga a válasz.

2017. dec. 25. 21:29
 22/25 A kérdező kommentje:
Bakker lesüllyedtem a szintedre és folytatom a vitatkozást. Szégyellem magam. Ez nagyon gáz.
2017. dec. 25. 21:37
 23/25 anonim ***** válasza:
74%
Munka nélkül 400, és rájönnék, h mit szeretnék kezdeni magammal
2017. dec. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 TXCowboy ***** válasza:
74%
Okos ember soha nem unatkozik, kihívások pedig nem csak a munkahelyen vannak, hanem gyakorlatilag bárhol. Tanulj és csatlakozz valamilyen kutatásba, feltalálásba stb.
2017. dec. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kèrdezo hagyd a francba ezt a kis gyoksi trollt. Irigykedik csak, szanalmas...
2017. dec. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!