Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munka nélkül 400e, olyan...

Munka nélkül 400e, olyan munkával, ami nem szeretek 800e, vagy valami más?

Figyelt kérdés

A válság után már jobban megy. Passzív bevételem ingatlanok bérbeadásából hitel után tisztán 400eFt.

A cégem fent tartása 200eFt/hó. Éves átlaggal számolva 600e/hó a bevétel, amit meg tudok ezzel az értékesítői munkával/vállalkozással keresni. Sajnos nem szeretem csinálni.

Szóval 400e munka nélkül, 800e (400-200+600) olyan munkával amit nem szeretek, vagy valami más?

Munka nélkül unatkoznék és nem tudok más olyat, amiben kihívás lenne.

Ha elmennék dolgozni 200e/hó-ért akkor nem venném komolyan, hiszen munka nélkül is több, amit keresek.

Nem akarok pofátlan lenni, tudom, hogy van aki jóval kevesebbet keres és sokkal nagyobbak a problémái, de gondoltam itt megkérdezhetem, hátha mond valaki valami okosat.



2017. dec. 24. 22:11
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Volt amelyik hasznos volt.

A 10-esnek ment az üzenet, meg egy kis oltás, mert megérdemli.

2017. dec. 25. 09:29
 12/25 anonim ***** válasza:
26%

Hát az tényleg oltás, hogy nem tudtad fizetni a ház törlesztődet, ezért még belenyomtál +10 000 000Ft extrát és a garázsból csináltál 2 szobás összkomfortos házat, egy elkezdett pincét befejeztél és abból is 2 szobás házat csináltál, meg valami téli konyhás lakást is írtál...


Hát ez tényleg oltás, főleg az alpári személyeskedéssel egyetemben, de azt nem írnám inkább le!

2017. dec. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, 12-es.

Ha privát üzenetet kérsz itt a gyakorikérdéseken, akkor ott illik válaszolni és nem a nyilvános oldalon.

Nem tettél ki facebook elérhetőséget, de tőlem kérted a cég honlapjának a linkjét, akár privátban is.

Ez a megnyilvánulásod sajnos gyávaságra vall. Kezd el Te, ha már vádaskodsz.

KAMU meg ilyen vádaskodások jöttek, mit gondoltál milyen stílusban kapsz vissza választ? Ezek után csókoljam meg a homlokod? Mi vagyok én az anyukád?

Én elmondtam a véleményemet erről a hozzáállásodról és fent is tartom. Irigykedés, az eredményé, de az úté nem 7év és nem 1 hónap, ahogy írtam.

Mindenkivel a szerint kell bánni, ahogy az viselkedik velünk.

Ha nem tetszik, akkor máskor nem kellene így hazugnak nevezni másokat. Te még nagyon az elején vagy, ez látszik a megnyilvánulásaidon és sajnos meg fogsz ragadni ezen a szinten, de drukkolok, hogy ne így legyen.

2017. dec. 25. 13:34
 14/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm még egyszer, azoknak akik válaszoltak és elnézést kérek attól, akit megbántottam. Ez hibás lépés volt a részemről. Ez az oldal nem az összeveszésről szól, hanem a kérdésekről és a válaszokról.

Egy Woody Alan idézet jut az eszembe ezzel kapcsolatban:

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal."

2017. dec. 25. 14:07
 15/25 anonim ***** válasza:

Nincsen facebookom, ha ez gyávaság, akkor sokakkal egyetemben gyáva vagyok, mivel nincsen facebookom :)


Nem vagy az anyukám, örülök is neki, hogy nem egy ilyen idegbeteg nő nevelt!


Nem kértem történetet, önfényezést, sem pedig megvalósítási tervezetet, anyázást, sem pedig személyeskedést! Amit viszont kértem a céged neve, ezt eleve megtagadtad, attól való félelmedben, hogy lemásolom a nagy ötletedet, amit ezek után 2 oldalnyi A4-es levélben magadat piedesztálra emelve részleteztél...


Csak én érzem ebben az ellentmondást???


További szebb napot!

2017. dec. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

A gyakorikérdések mindent kiadott rólad.

Sas Balázs, facebook is van, meg email címek.

Durva ez a lista.

Ne aggódj nem fogok vele visszaírni, csak kíváncsi voltam ki a kekeckedő.

2017. dec. 25. 15:12
 17/25 anonim ***** válasza:

"Köszi"(helyett valami találó cifrát képzelj ide bátran), nem vagyok Balázs, meg facen sem vagyok fenn :)


A személyeskedéseket, sértegetést viszont megértem, hogy miért privátban küldöd, de továbbra sem vitatkozni akarok, csak egy szimpla cégnevet kértem tőled!


Miért akarnék neked telefonszámot adni??? Nincsen szükségem hajnali 1-2-3 órás ébresztőre, a telefonomban van ébresztő funkció :)


Továbbá nem áll szándékomban 10 000-ket arra költeni, hogy felutazzak BP-re veled találkozni, nem tudom milyen nő vagy, de biztos nem az esetem, ha verekedni is akarsz nő létedre. Van akinek ez bejön, számomra felejtős, még ha jól néznél is ki, tételezzük fel így látatlanban, hogy 10/10-es vagy.


Köszönöm volt elég csalódásom vakrandik során, nem az első alkalom lenne, hogy a magát 10/10-nek mondó nőről kiderül élőben meg pali :)


Szerintem ne vesztegessük egymás idejét, privátban még bevárok tőled 1 levelet, ha jön a cég név OK, ha nem úgy is és megy a tiltás.

2017. dec. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Mivel továbbra is csak mellébeszélést és a sértegetést preferáltad, a kért cégnév viszont nem jött, így kaptad a beígért tiltást.

További jó privátban való trollkodást kívánok neked "kedves" kérdező!


A többieknek pedig boldog karácsonyt!

2017. dec. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Sajnos se telefonszámod, se facbookod, se más elérhetőséged nincs és még személyesen sem akarsz találkozni, csak nethuszárkodsz. Ha lenne sem adnám meg a cégem nevét, mert nem értem, hogy minek, ezt nem sikerült elmagyaráznod. Ez az oldal nem az e-cegjegyzek.hu

Nem is azért tettem fel a kérdést, hogy neked bizonyítsak kedves Balázs.

Én is kellemes karácsony kívánok mindenkinek.

Balázska Trollnak is.

2017. dec. 25. 18:38
 20/25 anonim ***** válasza:
"Ha lenne sem adnám meg a cégem nevét"---és itt buktattad le magadat, az pedig kimondottan vicces, hogy magadnak kívánsz sok boldogságot Burgeres Kérdező Balázska :)
2017. dec. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!