Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munka nélkül 400e, olyan...

Munka nélkül 400e, olyan munkával, ami nem szeretek 800e, vagy valami más?

Figyelt kérdés

A válság után már jobban megy. Passzív bevételem ingatlanok bérbeadásából hitel után tisztán 400eFt.

A cégem fent tartása 200eFt/hó. Éves átlaggal számolva 600e/hó a bevétel, amit meg tudok ezzel az értékesítői munkával/vállalkozással keresni. Sajnos nem szeretem csinálni.

Szóval 400e munka nélkül, 800e (400-200+600) olyan munkával amit nem szeretek, vagy valami más?

Munka nélkül unatkoznék és nem tudok más olyat, amiben kihívás lenne.

Ha elmennék dolgozni 200e/hó-ért akkor nem venném komolyan, hiszen munka nélkül is több, amit keresek.

Nem akarok pofátlan lenni, tudom, hogy van aki jóval kevesebbet keres és sokkal nagyobbak a problémái, de gondoltam itt megkérdezhetem, hátha mond valaki valami okosat.



2017. dec. 24. 22:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Rejtő Jenő egy regényhőse szerint akinek van pénze, az ne zavarja dolgozással mások munkáját.
2017. dec. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Az ingatlanokat akkor is ki tudod adni, ha mellette csinálsz valamit, nem? Én a helyedben keresgélnék, próbálkoznék, hogy mit szeretek csinálni. Ha nem tetszik az értékesítői munka, akkor ne csináld! Ha van miből megélned, teljesen felesleges olyasmivel elcseszni az időd, amit nem szívesen csinálsz. Keress új hobbikat, nézelődj, hogy mi érdekel, abból idővel kialakulhat, mi az, amit örömmel végzel, és még pénzt is tudsz keresni vele, ha nem lenne elég, amit az ingatlanok bérbeadása hoz.
2017. dec. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
58%
En meloznek kicsit meg es felreraknam aztan inditanek valami olyan vallalkozast amit szeretek is. Megkerdezhetem h honnan sikerult megteremtened az anyagiakat ahhoz, hogy annyi ingatlant vegyel amibol ennyi beveteled van? 18 eves vagyok es kivancsi h mit kezdjek az eletemmel 😁
2017. dec. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
Csinálj valami más vállalkozást. Alkalmazottként nem sok olyan munka van, ami miatt megérné felkelned az ágyból. Ha viszont utálod a melód, az szar. Én mindenképpen a másik válllakozást próbálnám meg.
2017. dec. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%

Miért szűkíted le két eshetőségre a lehetőségeidet?


Ha én te lennék (ami szubjektív, hiszen nincs így, és az igényeink, elképzeléseink mások), akkor hagynám a fenébe azt, amit nem szeretek; van stabil bevételem, tehát mozgásterem arra, hogy valami olyat találjak ki, amit szeretek csinálni, és mellé még pénzt is hoz.

2017. dec. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%

No, azért az ingatlanokkal is mindig lesz teendő, amiket bérbeadsz, szó sincs láblógatásról. Talán néha eltelik úgy pár hét, hogy egyikkel sincs feladat, de pénzügyi teendők akkor is vannak.

Én tanulnék, alkotnék, regenerálódnék, olimpiára készülnék, előadást hoznék létre, egészségi dolgokat foglalkoznék, stb.

2017. dec. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
67%
Határozottan az első, 400 kilóból is lazán meg lehet élni, és a pénz nem minden, minek csinálnád mit utálsz ha nem kell?
2017. dec. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%
A helyedben elmennék egy pszichológushoz, hogy mik a lehetnek azok az erősségek, lehetőségek, amelyek még benned dentőznek és boldoggá tennének. Nincs ennél fontosabb. Ja és addig tuti nem dolgoznék.😊
2017. dec. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%

Mint sok minden masnan itt is a kevert strategiat kovetnen.

Pl meghuznam par evig es vennek meg egy ingatlant es maris 600 bevetellel nyugdijba mennek.

Vagy ahogy tobben irttak keresnem a nekem valo munkat

2017. dec. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
18%

Kamu!!!!!

Hitelből vett lakásokat, melyeket kiad, továbbá 200e-et rákölt erre a kamu cégre és hitelen felül van 400e profitja is...


Cáfolatként jöhet, cég link (akár privátban) :)

2017. dec. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!