Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezen az oldalon miért mindneki...

Ezen az oldalon miért mindneki programozó vagy IT-s?

Figyelt kérdés
2017. okt. 6. 11:27
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

"Na itt a hiba!! Ez az a pont ahol a röhejbe fullad.... uis aki agyilag azon a szinten van hogy programoz, az mit keresne itt. az agyhalott lúzerek közt.... hagyjál már....

"


Miért, szerinted csak idióták használják ezt az oldalt szerinted? :D És aki gyári munkás, vagy nem programozó, az egyből lúzer? Kivéve gondolom természetesen téged. :D

Baromira sokat tanultam már innen, vannak nagyon jó kategóriák és nagyon felkészült válaszolók, akiket az ember megjegyez.

Volt olyan is egy éve, hogy valamit nem tudtam ami a munkámhoz kellett és a neten sem találtam az istenért sem hozzá semmit. Azt sem tudtam hogy keressek rá. Kiírtam programozás kategóriába a kérdést, gondoltam majd nap végére csak kapok 1-2 tippet. Pár perc (!!!) alatt konkrét megoldásokat kaptam a problémámra.


Ezen kívül imádom a full bolondokat kiosztani/röhögni rajtuk természetesen. Ez is nagyban hozzájárul az oldal által nyújtott felhasználói élményhez :D

2017. okt. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
"szerinted csak idióták használják ezt az oldalt szerinted"
2017. okt. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Szerinted ha kiemelsz egy mondatot szerinted amit nyilvánvalóan véletlenül írtam rosszul szerinted akkor neked lesz igazad szerinted és ez egy megfelelő érv szerinted arra amit írtam szerinted? Mit gondolsz (szerinted)?
2017. okt. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

"zerinted csak idióták használják ezt az oldalt "


Nagyjából..... lúzerek életenincs senkik barmok trollok.

Kbn. akinek esze van mit keresne itt a posványban.... és ez rám is igaz én se vagyok kivétel

2017. okt. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

Mi az az "életenincs senki" akire gondolsz?


Szerintem pont az olyanok vannak itt kisebb számban, mert.. mert épp a végrehajtó elől bujkál, mert az asszonyt kell agyonvernie, vagy mert épp az ura veri agyon, vagy éppen a haverja megfenyegette, hogy ha nem perkál, akkor énekes halott lesz belőle.


Ja..

Amennyiben te a fentiekhez hasonlóakat tekinted úgy, mint akiknek "élete van", akkor nem szóltam, az úgy igaz lehet :D

2017. okt. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Most amúgy komolyan az van, hogy van, aki nem hiszi el, hogy itt írogatnak jó állással és fizuval rendelkező programozók is? :D Kérdezzetek valamit, amit csak egy ilyen ember tudhat, szívesen válaszolok.
2017. okt. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
Miért konvergens a mozgólépcső? :P
2017. okt. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

Mert monoton és korlátos.


Látod, ez már bizonyítja, hogy informatikus vagyok, mert tudok guglizni. :)


De most megtanítottatok a leckére: senkinek sem hiszek el semmit. Senkiről sem hiszem el, hogy nem programozó, kivéve a programozókat.

2017. okt. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

A helyes válasz az, hogy mert VÉGTELEN és korlátos.


Ugye a konvergencia lényege az, hogy valami közelít valamihez.


A végtelen, mint olyan, az végtelen. A korlátos az a köznyelvben azt jelenti, hogy behatárolt.. nem végtelen.


Mivel a mozgólépcsőnek van korlátja, és ugyanakkor végtelen is ( :P ), logikus, hogy konvergens, hiszen így a végtelenség mint olyan közelít egy határos eseményhez.


Hogy a "végtelen és monoton" hogy közelíthetne egymáshoz, arról fogalmam sincs, de ennél nagyobb hülyeségeket, mint pl. a laposföld elméletet is találhatsz manapság googlival.


Egyébként ezt azért tettem fel, mert régi kódervicc volt abból az időből, amikor azért még nem volt boldog-boldogtalannak számítógépe, csak akiket valóban érdekelt a téma valamilyen szinten :)


A nonpluszultra az, hogy bár én ebben a közegben ugyan benne voltam, én magam nem lettem programozó, teljesen más területen tevékenykedem :)

2017. okt. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

"Most amúgy komolyan az van, hogy van, aki nem hiszi el,"


Képzeld komolyan van ilyen!

Na most szólj hozzá!

Komolyna nem hiszem el.

Sőt mondom mást.

Minél jobban bizonygatja valaki hogy "de úgy van az miért hazudnék" annál biztosabb hogy hazudik....

Aki meg még esküdözik is hogy igaz igaz na annak aztán egy betűjét se!!!!


Na most szólj hozzá.

2017. okt. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!