Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Programozói fizetés?

Programozói fizetés?

Figyelt kérdés
5+ év tapasztalattal, de még nem senior szinten mennyi fizetést lehet kérni egy vidéki multinál?

2017. okt. 3. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm rögtön diploma után pályakezdőként és 0 tapasztalattal 450 bruttot kapott.
2017. okt. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét válszt a kérdésre nem tudom, tapasztalatot tudok megosztani.


350 és 400 közötti nettóért mentem java programozónak (nem junior és nem is senior még) első munkahelyemre. Nem volt diplomám, félbehagytam az egyetemet de nagyon jó projektjeim voltak.

2017. okt. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Programtervező vagy, vagy mezei kódoló szakmunkás?

Algoritmusokat ismered? Korábbi projektek? Elméleti háttér? Milyen nyelveket ismersz? Java? C++? C# Netán .Net? Esetleg PHP? Termelő cég? Hardvert is programozol? Vagy mikrovezérlőket?

Milyen pozícióban? Leülsz és napi 8 órában a gépet vered, vagy kicsit komolyabb a feladatköröd? Vezetsz saját projektet? Konzulensként dolgozol? Tárgyalsz az ügyféllel? Érted a pénzügyi/gazdasági részét is a projektnek? Agile/scrum? Waterfall? Mi a franchoz értesz??!

Millió kérdés... programozóból sokféle van, Átlag Józsiként nettó 250-400 kilót mondanék vidéken, ezer dologtól függ...

2017. okt. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!