Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezen az oldalon miért mindneki...

Ezen az oldalon miért mindneki programozó vagy IT-s?

Figyelt kérdés
2017. okt. 6. 11:27
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem felháborító, ha valaki pénzért dolgozik. Betiltanám.


3 millió bruttó, programozó, 74F

2017. okt. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
79%

Én az Apple vezető programozója voltam de rájöttem a fránya pénz nem boldogít így eljöttem ide közmunkásnak, és már sokkal boldogabb vagyok. Pénzem semmi de ez az igazi élet.


Meg aztán amit ezen az oldalon írnak egyes vadbarmok (25/programozó pl) az úgyis az uolsóm szóig mind igaz. Tudjuk.

2017. okt. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%

A gyakorikérdések csakúgy mint a világ bármely másik internetes felülete nem egy reprezentatív mintája egy ország (vagy a világ) lakosságának.

Ráadásul bizonyos kategóriák természetüknél fogva vonzzák az olyan embereket, akiket az a téma érdekel

- A számteches témában többl lesz a programozó, mint valójában amekkora részük a lakosságban.

- Az üzlet és pénzügyek témakörben több lesz a futóbolond és az aki rajtuk röhögni akar.

- A szex témakörben több lesz az olyan aki vagy szélsőségesen sokat foglalkozik ezzel a témával, vagy szélsőségesen keveset.

Stb.

2017. okt. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
75%
Ja, lemaradt: az életemre esküszöm komolyan, hogy programozó vagyok és munka közben kommenteltem most ide :D
2017. okt. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
75%
Én is programozó vagyok éppen munkahelyen a wc-n ülök és röhögök a kommenteken :D
2017. okt. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%

Tudjátok, amit ide írnak, az mind hiteles. Gyakorira már

csak úgy lehet kommentelni, hogy mielőtt a válasz gombra

kattint valaki, egy bíró felesketi, hogy "csak az igazat

írom". Közben hazugságvizsgálóra van kötve. És kint már

várakozik egy rabomobil, hátha valaki kamuzni mer.

Megszüntették az internetes vetítést, ámen!

2017. okt. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
48%

így van. itt minden szó maximális hiteles.



aki meg akkora gyökér hogy még az életére is esküdözik egy anonim fórumon (mintha lenne jelentősége) na annak meg aztán egy betűjét se szabad elhinni.

2017. okt. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:

"Az üzlet és pénzügyek témakörben több lesz a futóbolond és az aki rajtuk röhögni akar. "


Ez a kérdés az üzlet/pénzügyek rovatban van....

2017. okt. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
Én az életedre esküszöm, hogy nem vagyok programozó.
2017. okt. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:

"aki meg akkora gyökér hogy még az életére is esküdözik egy anonim fórumon (mintha lenne jelentősége) na annak meg aztán egy betűjét se szabad elhinni."


Aki meg akkora gyökér, hogy nem látja be azt, hogy pont az anonimitás miatt mond a többség igazat, az reménytelen.

;)

2017. okt. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!