Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha befejeznem az erettsegit...

Ha befejeznem az erettsegit akkor gyari munkanal lehetne jobb munkahelyem?

Figyelt kérdés
van egy befejezetlen erettsegim csak a vizsgak fele van meg, szoval jelentkezni kell ki kell fizetni es ujravizsgazhatnek abbol ami nem sikerult, 12 osztalyom van jelenleg, megerne megcsinalni?? mert mindig is szar tanulo voltam szval akkor tanart is keresnem kene aki segit.

2017. júl. 9. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Az egyáltalán nem biztos, hogy egy érettségivel találsz jobb munkát.

De az szinte biztos, hogy érettségi nélkül nem találsz jobbat.

Onnan nem lehet megközelíteni a kérdést, hogy mi érdekel?

2017. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem lehettél sz ar ha eljutottál a 12.ig csak elhúztak. Inkább iratkozz vissza még egyszer a 12-be és járd újra, estin vagy levelezőn, aztán tanuljál.
2017. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Attól, hogy lenne egy papírod, még nem lennének jobb képességeid. Hidd el, attól, hogy bemutatsz egy kettes-hármas érettségit, még megnézik a munkahelyeden, hogy mit tudsz. Érettségivel sem vesznek fel még gyárba sem, ha balfa** vagy és/vagy buta. Annál jobb helyekre meg aztán abszolút esélytelen szakképesítés nélkül bejutni.
2017. júl. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Noncs éretzségim, 10 elvégzett osztályom van, vállalkozó vagyok, azt csinálom, abból élek, amit szeretek..

Soha nem értem meg ezt a munkahely mániát...

Szerintem nincs olyan, hogy "jobb munkahely" ha már van főnök, kötelező időpont mikorra oda kell érni... az jó nem lehet.

2017. júl. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mindenben igazad van utolso de sajnos nekem nincs eszem ahhoz hogy letrehozzak egy sajat vallallkozast es meg is eljek belole.
2017. júl. 10. 13:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ész kell hozzá, hanem egy szakterület amit szeretsz, értesz.
2017. júl. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazábol nem ettől függetlenül, van olyan akinek diplomával sem jobb egy gyári munkánál,és van olyan akinek általánosan jobb.

Ez tőled függ hogy milyen vagy és mit akarsz elérni az életben...

Ha nem vagy olyan típus és sz.rsz bele ,nem érdekel téged semmi ,akkor egyetemi diplomával se lesz jobb gyári munkasnák.

Én ismerek olyat aki 8 altalánosa van és imádja a munkáját ,havi 100 0000 körül keres,ember fügő

2020. dec. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!