Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha a jelenlegi munkahelyem...

Ha a jelenlegi munkahelyem felajánlja az ingyenes biztonsági őr tanfolyamot, de én az elvégzése után jobb munkahelyet kapnék, vissza kell fizetni a tanfolyam árát?

Figyelt kérdés

2012. márc. 18. 16:39
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ha nem irsz alá a tanfolyam kezdete előtt semmilyen papirt, hogy a befejezés után meddig maradsz ott, vagy hogy ha a befejezés után felmondasz akkor visszafizettetik veled a tanfolyam árát, akkor nem hiszem. De általában alá szokták irattatni azt, hogy utána ott maradsz egy bizonyos ideig. Szerintem kérdezd meg a feltételeket a HR-estől.
2012. márc. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az első jól írta. Ilyenkor aláíratnak veled egy papírt hogy ha X időn belül kilépsz akkor vissza kell fizetned a díjat.

Ha semmi ilyen nincs akkor nem is kérhetnek tőled semmit!

Persze azért az sem mindegy hogy mi van az eredeti munkaszerződésedben. Mert lehet hogy ott van eleve szabályozva.

2012. márc. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!