Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha az a nyalás ha mindig...

Ha az a nyalás ha mindig egyetértesz a főnökkel, akkor nem alap-e hogy majdnem mindenki nyal, meg akkor hogy lehet ezzel közülük előléptetést kapni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 19. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Te nyalizó!
2017. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sokan csak azért nyalnak, hogy ne vágják ki őket, mint a közmondásos négylábú állatot szarni...

Manapság az egyszerű munkavállalót semmi törvény, rendelkezés nem védi.

2017. jún. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is mindenki nyal meg spicliskedik a főnöknek, aki ezt jól kihasználja, de inkább fárasztja és röhög rajtuk. Én szimplán azzal nyaltam be magam, hogy okosabb voltam a többieknél és megmondtam, ha valamivel gondom volt vagy ha jobb ötletem volt. De igaz, én ritka értelmes főnököt fogtam ki.

Ahol gyökér góré van, ott max azzal tűnhetsz ki nála, ha leszopod...

2017. jún. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy valaki mindig egyetért a másikkal. Ha én lennék a főnök, akkor előbb léptetném elő azt az embert, aki néha nem ért egyet velem és képes konstruktív kritikával, új ötletekkel előállni, mint azt, aki folyamatosan egyetért velem. Az olyan, mintha nem lenne saját gondolata.
2017. jún. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!