Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol lehet feljelenteni a...

Hol lehet feljelenteni a munkáltatót ha nem adták oda a bérem miután felmondtam?

Figyelt kérdés

25.-én kedden azt mondták 4-5 munkanap, tegnap bementem aztmondták hogy 1 kor (azaz tegnap 13:00 utalják)

mai napig semmi, nagyon sürgős lenne, meg akarom szüntetni a bankszámlámat is, csomó olyan ügyem van amit addig nem tudok megkezdeni, és nagyon ideges vagyok.



2017. máj. 5. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:

ha bejelentett bérről van szó, akkor no para, nem fogják elsumákolni.


Kicsit sürgessed meg őket, de kár feljelentgetni mert az csak bonyolít. amúgy munkaügyi bíróságon ha tényleg nem fizetnek.

2017. máj. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szóltam ma is, megint azt mondták, hogy ma 13 óra

és hogy a bérszámfejtőn múlik, aki Pesten van

csak ez a cég XY megyei kirendeltsége.

Megkeresném én a bérszámfejtőt csak drágább lenne az út...

2017. máj. 5. 13:18
 3/5 Carragher_x ***** válasza:
Ennyi csúszás után teljesen értelmetlen feljelentgetni bárkit is, bár azt pont nem írtad, hogy mikortól szűnt meg a munkaviszonyod.
2017. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Megkeresném én a bérszámfejtőt csak drágább lenne az út..."

Telefon nincs a világon? :-)


És igen, igaza van az előttem szólónak, ennyi csúszás miatt értelmetlen lenne feljelenteni őket, már csak azért is, mert hó eleje van és nyilván a többi dolgozóéval együtt akarja a fizetésedet elszámolni. 10.-ig mindenhol ki kell fizetni a bért - ha 11.-én sem kapod meg, akkor esetleg elkezdhetsz "fenyegetőzni", de akkor sem rögtön feljelentgetni.

2017. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és ne felejtsd el, hogy máj. 1-e ünnepnap volt, ha 25-én mondtál fel, akkor csak 4-én, azaz tegnap volt a 6. munkanap - tehát szinte alig csúsznak.
2017. máj. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!