Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire bunkóság jelentkezési...

Mennyire bunkóság jelentkezési határidő után elküldeni a jelentkezésemet egy állásra?

Figyelt kérdés
Van egy álláshirdetés amit még nem töröltek, de a jelentkezési határidő három hete volt, azóta feltételezem találtak megfelelő embert. Esetleg ha elküldöm mégis, lehet hogy szólnak amikor van egy megüresedett hely amennyiben alkalmasnak találnának, vagy ez inkább udvariatlanság lenne? Köszönöm a válaszokat előre

2017. ápr. 29. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan küldd el, semmi vesztenivalód nincs.
2017. ápr. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Írj melléje motivációs levelet is kifejezetten az adott cégre szabva.


Egyszer fölvettem egy embert, aki egy héttel lejárat után jelentkezett. Előítéletes voltam. Feltételeztem róla, hogy szétszórt, és nem látta a határidőt. Ő pedig közölte, hogy egyszerűen túl jónak tűnt az állás ahhoz, hogy ilyen csekélység visszatartsa.

2017. ápr. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér. Nálunk nem veszik tudomàsul a késői jelentkezést, de van olyan hely ahol igen. Veszteni valód nincs :)
2017. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
50%
A jelentkezés ingyen van.
2017. ápr. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

"Egy próbát megér... Veszteni valód nincs :)"


Így van. Manapság már az sem ritka, pl. a próbaidő miatt - hogy valakit felvesznek, majd 2 hét múlva már nincs is ott... vagy több helyre jelentkezett az illető, ide felvették, de 2 héttel egy jobb helyre is és máris felmondott. ilyenkor csak elő kell húzni a kalapból az önéletrajzodat és máris bekerülhetsz :-)

Szóval szerintem nem esélytelen...

2017. ápr. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Küldd el. Nekem már volt úgy hogy felhívtak, mondták hogy már vettek fel valakit, de tetszett nekik az önéletrajzom, és megkérdezték eltehetik-e, értesíthetnek-e a későbbiek folyamán ha megüresedne az állás.

Kb 1 hónap múlva behívtak.

2017. ápr. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 30. 20:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!