Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Paypal limitálta a számlámat.1...

Paypal limitálta a számlámat.180 nap a határidő. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos limitálták a számlám mivel az egyik tranzakció ami adományként érkezett a blogomon keresztül megsértette a szabályaikat.


Az első e-mailben azt írták hogy minden 30 nap után átnézik a számlám és ha van elérhető pénz azt kitudom venni legkésőbb pedig 180 nap után,

de azóta már eltelt 2-3 hónap és üzenet nem jött semmi ilyesmiről.


A blogomról már eltüntettem a donate gombot máris az első napon, és refund-oltam a pénzt, de továbbra sem oldódott meg a limitálás.

Ők azt írják hogy ez a limitálás már végleges "permanently limited'' és hogy nem lehet fellebezni ellene ''Appeal denied''.

Ha írok nekik emailt akkor állandóan csak auto üzeneteket kapok vissza válaszként

(benne pár utasítással ami nem oldja meg a problémát, csak azt írja hogy 180 nap után érhető újra el a pénzem de elvileg minden 30 napban átnézik a számlám) és

ha a Paypal-ba belépve írok nekik message center-en keresztül akkor is ugyanez a helyzet (automatikus üzenetek de rendes megoldás nincs).

Egyszer felhívtak telefonon 1 nappal a limitálás után de mivel nem beszélek jól angolul és nem értem meg a gyors angol beszédet ezért

nem tudtam rendes kommunikációt folytatni velük.


Szeretném megoldani a Paypal-on a limitálás problémát de telefonon nem tudok velük rendesen beszélni az emailjeimre nem kapok érdemleges választ.

Mit tegyek? Meg tudom valahogy ezt oldani, mert nem kevés pénz volt a számlámon (több száz dollár). Ebayről szoktam rendelni, most is kellene pár dolog,

ami nálunk boltban nem kapható. (elektronikai alkatrészek).


Szerintetek mi fog történni 180 nap után? Legfőképp erre vagyok kíváncsi, mert ha számlámat be is zárnák de a pénzemet visszafizethetnék.

Köszönöm.



2016. nov. 15. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Használj bitcoint.
2016. nov. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már mást használok. De arra a kérdésre hogy mi lesz a pénzemmel arra még mindig nem kaptam érdemleges választ.

El fog veszni a pénzem?

2016. nov. 23. 00:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!