Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az lehet ok azonnali hatalyu...

Az lehet ok azonnali hatalyu felmondasra ha felmondasi ido alatt gorenykednek velem?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez igy leirva hulyen hangzik de mar teljesen ki vagyok keszulve.

Ha lehet nyilvan rendesen fogalmaznam meg h ellehetetleniti a munkavegzest stb.

Cserben sem akarom oket hagyni egy azonnali kilepessel de en ezt nem birom.


2017. márc. 22. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérheted, hogy tekintsenek el a felmondási idő letöltésétől, ez azt jelenti, hogy nem kell bejárnod. Ha ebbe nem mennek bele, akkor nem nagyon tudsz mit tenni.
2017. márc. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Telik a felmondási időd, tehát fél lábbal már kint vagy. Ilyenkor már miért hagyod magad bosszantani? Lásd el a munkádat ahogyan Te jónak látod, felelőssegre már nem vonhatnak miatta. Csak lazán, nemsoká vége. A folytatásra koncentrálj.

Ha vársz tőlük referenciát akkor az még necces lehet...

2017. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyenkor már miért hagyod magad bosszantani? "


Teljes mértékben egyetértek 2-es véleményével: én akkor szórakoztam a legjobban, amikor felmondási időmet töltöttem az egyik helyen. Addig én voltam a lelkiismeretes, mindent megcsináló, szó nélkül tűrő, stb. - mikor a felmondási időmet töltöttem, jól szórakoztam és mindig arra gondoltam: na, és ha ezt nem csinálom meg, akkor mit tudnak velem csinálni? Talán kirúgnak? :-) Nem tudnak, mert már felmondtam :D :D

2017. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj betegállományba, és pihend ki magad otthon nyugodtan.
2017. márc. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Saját állományú vagy?
2017. márc. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Estádio de Felchút ***** válasza:

Kérdező, a szótárban a "loser" szó mellett a te arcképed szerepel.

A felmondási idő a jutalomjáték. Élvezd ki minden percét.

2017. márc. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!