Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van úgy esélyem a munkaerőpiac...

Van úgy esélyem a munkaerőpiacon, hogy 31 évesen mindössze 1 bedolgozott évem van?

Figyelt kérdés
Érettségi után két szakmát is csináltam, de egyikkel se tudtam elhelyezkedni. Ezután egy évig árufeltöltőként dolgoztam. Utána egyetemre mentem jól is éreztem magam, de közben apámnak volt egy betegsége ami miatt elherdálta az örökségét, pereskednem kellett, el kellett válalnom a gondnokségát, teljesen szétestem emiatt, később ki is rugtak a suliból, barátaimmal se tartom a kapcsolatot, szégyellem magam. Ez 2 éve volt. Azóta egyre rosszabbul érzem magam, volt alkalmi munkám (telefonos értékesítés) de hát abból nem lehet megélni. Szerencsére támogatnak a szüleim de akarok rajtuk élni öröké. Állást persze keresek de nem sok sikerrel. Segítség!

2017. márc. 5. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

"Utána egyetemre mentem jól is éreztem magam,"

Szedd össze magad, fejezd be az egyetemet és keress normális állást. vagy ha az egyetemet valami miatt nem tudod befejezni, akkor ülj le, beszélgess el magaddal, hogy mi az, ami érdekel és menj azon az úton.

De elsősorban magadat kellene rendbe tenni: ha jól értem, 31 éves vagy, a szüleid támogatnak és összesen 2 évet dolgoztál? Ideje felnőni!

Úgy érzem, mindig mástól várod a segítséget - pedig magadnak kell tenned érte, hogy jobb legyen!

2017. márc. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Telefonos értékesítésből meg lehet élni, édesanyámnak is megy. Az összes kollégája nyavalyog, hogy csak minimálbért keresnek, anya simán hazavisz átlag 250-et, ami 6 órában (amiből 1.5 óra szünet) szerintem már simán jó.
2017. márc. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze , hogy van esélyed , mindent el kell egyszer kezdeni.Mostanában amúgy is eléggé kitolódik az első munkába lépés ideje.Egyetem , mesterképzés , tanfolyam , külföldi út , betegség , 1-2 gyerek ,pici feketemunka , részmunka , távmunka és hipp-hopp 40 éves vagy...

Én is ismerek olyan 45 éves jogászt akinek van kb. 10 év munkaviszonya.


Viszont probléma , hogy versenyezned kell a

fiatalokkal és ezt nem tudod munkatapasztalattal , kapcsolatrendszerrel , élettapasztalattal ellensúlyozni.


Amúgy ez is valamilyen extra teljesítmény , úgy látszik , hogy nem vagy egy rabszolga típus....

2017. márc. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fiatalabb vagyok mint te, de nekem ennyi tapasztalatom sincs. Rossz donteseket hoztam, meg sosem ugy jottek be a dolgok.


Azt veszem.eszre, hogy alapbol a korcsoportok dolgai kitolodnak. Nem hiszem hogy gond. Es egy hr esnek tudnia kell hogy vannak az embernek elethelyzetei amik befolyasolnak dolgokat

2017. márc. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi történt veled Kérdező?
2023. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!