Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy ideje foglalkoztat a...

Egy ideje foglalkoztat a váltás, de bizonytalan vagyok. Ki mit tenne? Többi lent.

Figyelt kérdés
Viszonylag biztos munkahelyem van, gyerekem, de tovább szeretnék lépni anyagilag is és szakmailag illetve a munkakorulmenyek nem túl jók, legalábbis számomra. Nagy valószínűseggel tavasszal mindenképpen lépnek, volt olyan gy valaki higy tudta ez nem tart sokáig, mégis bizonytalan volt? Ami számít nagyon meg hogy ennél többet sem időben, sem feladatban nem vállalnék, csak annyit amennyi 8-9 órába belefer különben értelmetlen a váltás. Nagyok az igények? Azt érzem, hogy gyerekkel örüljön az ember ha egyáltalán van valami, ne legyenek nagyon igényei. Úgy érzem ez az utolsó lehetőség, hogy visszaterjek a banki szferaba, 50 évesen nem valószínű, hogy lesz esély.

2017. jan. 29. 11:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen ritka, de hiszem hogy van olyan munkahely ahol nem hátrány ha az embernek gyereke van és nem ufó ha táppénzen van a gyerekkel, és nem kell bébiszittert keresnie.
2017. jan. 29. 12:13
 12/12 Ferenc1102 válasza:
Szia,bankban dolgozom. A pénztárosi meló kva stresszes,ha nagy tételekkel dolgozol. Pl. Volt h stróman kisköcsög berendelt 40 mio kpt 10000 címletben,leszámoltam neki 16 miot és már rakta el a táskába a pénzt mire szóvá tettem neki,h nem végeztem még pakolja ki beszólt "de most muszáj?" Hát anyád,nem lenne gond tuti nyakon verem. Minden napnap rendelnes kell eurot,dollárt,fontot forintot. A pénztári felvét igényeket ha nem megfelelően v időre rögzíted akk megütöd a bokád,a banki működés a prudens müködés miatt jihetetlen stresszes, mindig a belső ellenőrzéssel ijesztgetnek meg a jutalék megvonással. Egy pénztáros pl erstébe 240 bruttót kap, nulla jutalék, mellé 40 cafe és kuss a pofádnak,örülj,h pénztárazhatsz. Ja és túlóra, hétfő 11 óra ebből kilenc ügyfelezés, kedd-csüt napi 9óra, péntek hét óra ügyfelezls, ottlét 8,9 óra. Gyerekkel ne akarjnem bankban dolgozni. Kiéget, nem tudsz időre.menni érte, stresszes leszel. Táppénz felejtős. Nem.nézik jó szemmel. Amj számít az eladott hk,szk, keresztpont, a lelked,meg az h van egy.kölyköd a kutyát.nemÉs.érdekli. hidd el tudomh miről beszélek, emberileg kiégtem, életunt és kedvetlen vagyok,27 évesen őszülök.
2017. febr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!