Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy ideje foglalkoztat a...

Egy ideje foglalkoztat a váltás, de bizonytalan vagyok. Ki mit tenne? Többi lent.

Figyelt kérdés
Viszonylag biztos munkahelyem van, gyerekem, de tovább szeretnék lépni anyagilag is és szakmailag illetve a munkakorulmenyek nem túl jók, legalábbis számomra. Nagy valószínűseggel tavasszal mindenképpen lépnek, volt olyan gy valaki higy tudta ez nem tart sokáig, mégis bizonytalan volt? Ami számít nagyon meg hogy ennél többet sem időben, sem feladatban nem vállalnék, csak annyit amennyi 8-9 órába belefer különben értelmetlen a váltás. Nagyok az igények? Azt érzem, hogy gyerekkel örüljön az ember ha egyáltalán van valami, ne legyenek nagyon igényei. Úgy érzem ez az utolsó lehetőség, hogy visszaterjek a banki szferaba, 50 évesen nem valószínű, hogy lesz esély.

2017. jan. 29. 11:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és nem azt kell elkepzelni, hogy most havi 1 milliót szeretnék keresni a semmire, semmi munkára, normális munkakorulmenyeket szeretnék, ha lehet ilyet kérni csaladbarat munkahelyet, ahol nem reggeltől estig intenzív, szinte megállás nélküli munka van,kapkodás, és kevés, a felelősséghez képest kevés fizetés.
2017. jan. 29. 11:55
 2/12 A kérdező kommentje:
Viszont tartok a mostani munkahelyi banki viszonyoktol, konyokles, fúrás, rosszindulat, ha az ember belefut egy rossz, embertelen főnökbe.. Ezért is vagyok bizonytalan, akkor inkább ez. Nehezen viselnem az előbbit, sőt nem turnem,meg több pénzért sem. De az ember már csak ilyen mindig jobb kell. :)
2017. jan. 29. 11:58
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Nehéz válaszolni, ha nem írod le a korodat, hogy mekkora a gyerek(ek) és ilyen végzettséged és tapasztalatod van...


Ha úgy érzed, hogy a mostaninál többre vagy képes, akkor próbálkozz. Az interjún meg mond meg az igényeidet, hogy tisztán lássanak, akkor nincs csalódás, félreértés.

2017. jan. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

No, hát ne haragudj, de ebből a kérdésből kb. semmi nem derül ki...

Nem árultad el, milyen a végzettséged, honnan hová szeretnél váltani - még ha nem is pontos helyet, csak legalább szakágból szakágba, nem tudjuk, honnan szeretnél továbblépni anyagilag - ez azért nem mindegy, mert pl. egy nettó 200 ezres fizetésnél nem biztos, hogy jó ötlet váltani, minimálbéres nettó 80-nál viszont nincs nagy kockázat :-)

Azt írod, a banki szférába szeretnél visszatérni, de nem tudjuk, milyen lehetőséged van, milyen bank? Én személy szerint nem látom annyira stabilnak a banki pozíciót, az elmúlt években 380 fiókot zártak be a bankok.

2017. jan. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
"ha lehet ilyet kérni csaladbarat munkahelyet," - no, hát az az, ami ma Magyarországon nagyon-nagyon kevés van... - ritka, mint a fehér holló... :-(
2017. jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ami most izgatja a fantáziámat és el tudnám végezni a munkát nagy valószínűseggel az a banki pénztáros. Úgy érzem itt él tudnék kérni olyan bruttó bért ami nem megalazoan kevés és tükrözi a munkámmal járó felelősseget.
2017. jan. 29. 12:03
 7/12 A kérdező kommentje:
Ovis koru gyerekem van, és 40 körül vagyok. :)
2017. jan. 29. 12:04
 8/12 A kérdező kommentje:
A banki fiók bezárás ahogy írod több mint aggasztó, ezekkel az emberekkel vajon mi történt, el tudtak cégen belül helyezkedni esetleg más fiókba, vagy szélnek eresztettek őket? Ha az utóbbi az elég nyugtalanító.. :(
2017. jan. 29. 12:07
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a banki pénztárosok nem dolgoznak sokkal többet, mint a bank napi nyitvatartása. Fogalmam sincs, hogy mennyit keresnek, de szerintem nem egy elérhetetlen álom. Próbáld meg!
2017. jan. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Bankos Back Office tapasztalatom van és pénztáros, de nem eladó. :) Megvan a tudás egy banki penztarba, a helyi programot kéne megtanulni, és a termékeket, de ugye nem idegen a bankos lét, bár egy fiókban nem ismerem a helyi szokásokat, szigorú, stb.. Nem tudom mennyire kötött, mennyire vannak nagy elvarasok.
2017. jan. 29. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!