Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » "Illetlen" lenne ez így?

"Illetlen" lenne ez így?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy szakmát tanuló diák vagyok. Idén végzek, ami ugyebár már nem sok idő, de bizonyos okok miatt mégis szeretnék gyakorlati helyet váltani. Kinéztem egy helyet már magamnak, a suliból idősebb diákok voltak már ott gyakorlaton, oda szeretnék menni. Írtam ennek az intézménynek a vezetőjének hétfőn reggel egy e-mailt, de nem válaszolt még. Azon gondolkodom, hogy ha nem ír vissza péntekig, akkor péntek délután elmegyek személyesen, hátha fülön tudom csípni.:D

Mit gondoltok, illetlen vagy furcsa lenne csak úgy odaállítani azután hogy az e-mailemre nem válaszoltak?

Vagy nem lesz ez baj?

Előre is köszönöm a válaszokat! 19L



2016. szept. 7. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet el se jutott hozzá, nem mindenhol olvassa a vezető az e-maileket, csak azt, amit odaadnak neki.

Se furcsa, se illetlen. Sőt, még pozitívan is kijöhetsz belőle, mert így jobban látja hogy neked ez fontos.

2016. szept. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta, nem feltétlenül olvasta el a főnök az emailt. Ha nagyon szeretnéd, akkor menj oda, bajod nem lehet belőle!
2016. szept. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi!:)
2016. szept. 8. 15:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!