Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek illetlen egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek illetlen egy lánynak azt mondani hogy nagyon szexi?

Figyelt kérdés
Pl. hogy nagyon szexi ebben az új szoknyában , felsőben stb. Vagy ez inkább tapintatlanságnak tűnhet és negatívan reagálnátok rá ?

2016. szept. 2. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem
2016. szept. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát.. Én inkább azt mondanám, ha mondanék valamit, hogy milyen csinos abban a ruhában amit visel. Vagy milyen vonzó, de ezt inkább csak barátnőnek/alakulóban lévő barátnőnek.
2016. szept. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem egyszer azt mondta egyik ismerősöm, hogy olyan szexi pillantást, mint az enyém még életében nem látott (színészkedünk és azt kellett játszanom, hogy őrülten szerelmes vagyok belé) engem nagyon feldobott, meg volt már, hogy mondták, hogy dögös vagyok, de leginkább a csinost szokták mondani vagy, hogy jól áll, ha úgy gondolod nem érti félre és tényleg ez a véleményed, szerintem nem gond, ha megmondod neki, de egy finomabb, de pzitív jelző ehet jobb választás :)
2016. szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha ismerősöd, és jóban vagytok, és bejön neked, akkor se mondanám
2016. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm . Akkor inkább a csinos jelzőt használom majd :)
2016. szept. 2. 22:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem bunkóság...

Barátnődnek mondhatsz ilyet, de más lánynak ne..

2016. szept. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!